באג מולטי סיסטם
אין פריטים בסל
מוצרים
אחרונים
שנצפו
    סניפים  |  עזרה ושירות לקוחות  |  דרושים  |   נגישות   | English
באג מחשבים  >   HALO – The master chief collection - XBOX ONE

HALO – The master chief collection - XBOX ONE

יצרן Xbox One
כל ארבעת משחקי Halo: The Master Chief כולל השליטה המחודשת בHallo2: Anniversary, הסדרה הדיגיטלית החדשה, Halo: Night Fall וגישה לHalo5: Guardians Beta BF15XB1
מק"ט: 885370864069


הסיפור המלא של Halo: The Master Chief – חולק כבוד לגיבור האייקוני ולמסעו הדגול. כל סיפורו של המאסטר צ´יף מתחבר לאוסף המאסטר צ´יף. Halo: Combat Evolved Anniversary, Halo2:Anniversary, Halo3 ו-Halo4 - כוללים איכות חזותית של 60fps ,Xbox One, כ- 45 משימות חדשות ובנוסף מעל 100 מפות רב משתמשים (כולל מפות המקוריות של Halo Combat Evolved) ומפות Spartans Ops. יחד עם הצצה לסצנות פרולוג ואפילוג חדשות מ-Halo: Guardians.  זהו אוסף שמעריצי Halo חיכו לו בXbox One.

Halo2: Anniversary – לרגל ציון השנה העשירית למשחק, חביב המעריצים חוזר! כולל לראשונה שליטה חדשנית בשילוב עם " Classic Mode " המאפשר להחליף בין רגע בין הגרסה המחודשת של המשחק לבין המשחק המקורי משנת 2004. גלו אלמנטים חדשים במשחק ה- Halo: Guardians Story בתוך קטעי וידיאו נסתרים, והתמחו בכישורים חדשים כדי לחוות את המשחק בדרך חדשה לגמרי! כל 23 המפות המקוריות נכללות בדיוק כפי שהמעריצים זוכרים אותם, ובנוסף עוד 6 מפות חדשות. שחקו במשחק שהגדיר את המושג "משחק רב משתתפים" בקונסולות והכינו עצמכם לפרק הבא של Halo!

תפריט ראשי – נווט בקלות בסיפורו של Halo: The Master Chief על ידי שימוש של בתפריט הראשי החדש.  שחק בכל ארבעת המסעות הפתוחים לשימוש – תוכל לשחק מההתחלה ועד הסוף, או פשוט דלג ביניהם!  רשימת משחקים שיוצרה על ידי מעצבי המשחק  יוצרת חוויית משחק חדשה, מהנה ומאתגרת יותר. מצא ושחק בקלות את המשחקים מרובי המשתתפים האהובים עליך מתוך יותר 100 מפות רב משתתפים. זה כל מה שמייצג את Halo, בתנאים שלך, מפושט יותר. 

 

סדרת Halo: Nightfall Live Action Digital  החדשה – עולם מנוכר ובוגדני חושף פעילי ביטחון מובחרים לסכנה רבה יותר בסדרת האקשן החיה הזו מתוך 343 תעשיות ו- ´הפקות סקוט פרי´, Halo: Nightfall הוא סיפור חדש ומרגש גם עבור מעריצי Halo וגם עבור קהל חדש.   מוצרים נוספים בקטגוריות: משחקים119 גרסת הדפסה מחיר באילת: 102 ₪

© כל הזכויות שמורות לבאג מולטיסיסטם בע"מ