באג מולטי סיסטם
אייקון עגלת קניותאין פריטים בסל
מוצרים
אחרונים
שנצפו
לוגו באג מולטיסיסטם
כל הקטגוריות
    סניפים  |  עזרה ושירות לקוחות  |  דרושים  |   English


 
הורדת עדכון מערכת הפעלה (ידני)

מדריך לעדכון ידני
1. לאחר הורדת קובץ העדכון (update.zip) – לבחירת מהרשימה מטה יש לחבר את המייזו שלך למחשב באמצעות כבל USB ולבחור באפשרות "השתמש כמדיה.." בחלון ההתראות במכשיר.
2.נעביר את הקובץ update.zip אל אחסון הטלפון כך שיהיה ממוקם בתיקייה הראשית, לא בתיקיות משנה.
3.בזמן העדכון הסוללה צריכה להיות בקיבולת של 20 אחוז לפחות.
4.ניתן לבצע את העדכון בשתי דרכים: דרך א - כשהמכשיר דלוק, יש לגשת ליישום "מסמכים" ומשם נגלול למטה עד שנראה את הקובץ שהעברנו בסעיף 2, נלחץ על הקובץ, בתפריט שיופיע יש לסמן את system upgrade \ הפעלה מחדש בלבד ולהמשיך בעדכון, לאחר סיום ההתקנה המכשיר יופעל מחדש (תהליך של עד 15 דקות).
דרך ב- כשהמכשיר כבוי, נלחץ על כפתור עוצמת השמע (+) וכפתור ההפעלה יחדיו למשך 8 שניות, לאחר תחושת רטט יש לשחרר את כפתור הכיבוי. כעת יופיע תפריט עדכון, יש לסמן את "system upgrade" בלבד ולהמשיך בעדכון. לאחר סיום ההתקנה המכשיר יופעל מחדש (תהליך של 15 דקות).
5. *במידה ושירותי גוגל לא הותקנו מראש: - יש לפתוח את יישום "app store" \ "מרכז התוכנות" של מייזו (במסך הבית במכשיר), בחלק העליון תופיע השורה "Most-Downloaded" ולידה המילה "עוד", יש ללחוץ על "עוד" וכעת ניתן לחפש את יישום google installer – יש להתקין ולהפעיל אותו. לאחר כמה דק המכשיר יבצע הפעלה מחדש ויישומי גוגל יותקנו במכשיר. בהצלחה

עיצוב אתרים - אמיר להב
בניית אתרים - Blacknet.co.il
© כל הזכויות שמורות לבאג מולטיסיסטם בע"מ