חייגו אלינו: א´-ה´ 09:00-18:00
טלפון: 6974* > שלוחה 0
חייגו אלינו: א´-ה´ 09:00-18:00
טלפון: 6974* > שלוחה 0
 
מדריכים שונים לתקלות נפוצות:
איפוס סיסמת נעילת Flyme תיקון מכשיר ב-BRICK\LOOP
ריכוז נתוני APN להגדרה ידנית אפשרות כפתור תפריט ללא מקש פיזי
 תיקון תקלת גישה ליישומי גוגל M3s m2
תיקון קריסת חנות גוגלשירותי גוגל
מדריך גיבוי מלא למכשיר תיקון אי זיהוי התקן "במחשב שלי WIN10"
תיקון בקבלת הודעות PUSH סרטון הדרכה להעברת מידע ממכשיר קודם למכשיר מייזו חדש

הוראות לעדכון ידני
איננו אחראים על מידע - אנו ממליצים לגבות את מידע המכשיר לעיתים קרובות.

1. יש לבחור ולהוריד את קובץ העדכון המתאים לדגם מכשירך (מהרשימה מטה) לאחר הורדת קובץ העדכון (update.zip) – יש לחבר את המכשיר שלך למחשב באמצעות כבל USB ולבחור באפשרות "השתמש כמדיה.." בחלון ההתראות במכשיר.
2.נעביר את הקובץ update.zip אל אחסון הטלפון כך שיהיה ממוקם בתיקייה הראשית, לא בתיקיות משנה.
3.בזמן העדכון הסוללה צריכה להיות בקיבולת של 20 אחוז לפחות.
4.ניתן לבצע את העדכון בשתי דרכים: דרך א - כשהמכשיר דלוק, יש לגשת ליישום "מסמכים" ומשם נגלול למטה עד שנראה את הקובץ שהעברנו בסעיף 2, נלחץ על הקובץ, בתפריט שיופיע יש לסמן את system upgrade \ הפעלה מחדש בלבד ולהמשיך בעדכון, לאחר סיום ההתקנה המכשיר יופעל מחדש (תהליך של עד 15 דקות).
דרך ב- כשהמכשיר כבוי, נלחץ על כפתור עוצמת השמע (+) וכפתור ההפעלה יחדיו למשך 8 שניות, לאחר תחושת רטט יש לשחרר את כפתור הכיבוי. כעת יופיע תפריט עדכון, יש לסמן את "system upgrade" בלבד ולהמשיך בעדכון. לאחר סיום ההתקנה המכשיר יופעל מחדש (תהליך של 15 דקות).
5. *במידה ושירותי גוגל לא הותקנו מראש: - יש לפתוח את יישום "app store" \ "מרכז התוכנות" של מייזו (במסך הבית במכשיר), בחלק העליון תופיע השורה "Most-Downloaded" ולידה המילה "עוד", יש ללחוץ על "עוד" וכעת ניתן לחפש את יישום google installer – יש להתקין ולהפעיל אותו. לאחר כמה דק המכשיר יבצע הפעלה מחדש ויישומי גוגל יותקנו במכשיר. בהצלחה