דף הבית > מסכי מחשב > מסך מחשב "27 C2722DE Dell

מסך מחשב "27 C2722DE

מק"ט 5397184504918

מסך מחשב "27 מדגם C2722DE של חברת Dell לשיחות ועידה בווידיאו.
פשט את הפגישות הווירטואליות שלך בעזרת צג QHD בגודל 27 אינץ ' עם מצלמה קופצת משולבת, רמקולים כפולים בעוצמה של 5 וואט ולחצן ייעודי Microsoft Teams.

2,990 ₪
חדש! אפשרות לתשלום בהוראת קבע ?
36 תשלומים - תשלום חודשי 98.01 ₪
12 תשלומים - תשלום חודשי 264.12 ₪
* פרטים נוספים במסך הרכישה
תשלום באמצעות בלנדר
משלוח חינם משלוח חינם קנייה בטוחה קנייה בטוחה
+ אחריות: 3 שנים ע"י Dell
+ עד 36 תשלומים
מידע נוסףפרטים טכניים

שתף פעולה. בצורה חלקה.
כפתור אחד. יתרונות רבים: הכר את הצג הראשון בעולם באיכות QHD לשיחות ועידה בווידאו בגודל של 27 אינץ', שאושר עבור Microsoft Teams3, ופותח במטרה לאפשר לך להפעיל את Teams, להצטרף לפגישות ולהגיב להודעות בלחיצת כפתור. בנוסף, יש נורית חיווי LED להודיע לך אם ישנה התראה של Teams.

פגישות וירטואליות יעילות יותר: הצג כולל מצלמת IR קופצת משולבת, רמקולים כפולים בעוצמה של 5 ואט ומיקרופון עם ביטול רעשים והוא מבטיח שיתוף פעולה קל ופשוט, מכל מקום שממנו אתה עובד.

הגנה מהירה ובטוחה: חסוך זמן הודות לכניסה עם זיהוי פנים מאובטח של Windows Hello – פתרון מהיר יותר משינון והקלדת סיסמה.

נוחות בהתאמה אישית: פקודות קוליות מאפשרות לך לומר מה ברצונך לעשות ו-Cortana4 תדאג לכל השאר.

התנעת הפרודוקטיביות: לחץ על כפתור ההפעלה של הצג ותכונת ההפעלה המסונכרנת תפעיל בצורה חלקה את הצג ואת המחשב של Dell שמחובר אליו, גם כשמכסה המחשב הנייד סגור. תואם למחשבי Dell נבחרים.5

שיחות ועידה בווידאו ברמה עולמית
שיתוף פעולה סוחף: שיתוף פעולה פשוט יותר הודות למצלמת IR באיכות FHD משולבת המיועדת לביצוע שיחות ועידה בווידאו ורמקולים כפולים מוכללים בעוצמה של 5 ואט שמבטיחים תקשורת איכותית מכל סביבת עבודה והעלמת רחשי הרקע הודות לתכונת ביטול הרעשים של המיקרופון.

אבטחה משופרת: מצלמת האינטרנט הקופצת מוסתרת בבטחה כשהיא לא בשימוש, זאת בנוסף לשכבת אבטחה חכמה שכוללת זיהוי פנים באמצעות Windows Hello.

וידאו חלק מכל הזוויות: שידור וידאו באיכות FHD ובקצב של 30 פריימים לשנייה מבטיח חוויית צפייה חלקה באיכות מדיה, עם רמת חדות מרהיבה. זווית צפייה רחבה של 178°/178° מספקת תצוגות איכותיות וצבעים עקביים – פתרון מושלם לביצוע שיחות ועידה בווידאו.

רכזת הפרודוקטיביות שלך
התחבר לפרודוקטיביות: הודות לאפשרויות קישוריות קווית כגון RJ45 ו-USB-C, הצג מספק רשת Ethernet אמינה6, חשמל, שמע ווידיאו - כל זאת בהגדרה נטולת הפרעות.

העוצמה של USB-C: קבל אספקת חשמל של עד 90 ואט באמצעות USB-C, וטען את המחשב הנייד (גם כאשר הצג כבוי) עם תכונת אספקת החשמל הפעילה תמיד. פתרון כבלים יחיד זה חוסך עד 72% מזמן ההתקנה של סביבת העבודה7, מפחית את בליל הכבלים ומעביר חשמל, נתונים ושמע - בבת-אחת.

נוחות מהירה: חבר את כל המכשירים הדרושים לך ושמור אותם בהישג יד בעזרת שתי יציאות Super Speed USB 5Gbps ‏(USB 3.2 דור ראשון) לגישה מהירה. יש אפילו מקום לטעינת הטלפון הנייד (טעינת חשמל של עד 15 ואט) באמצעות יציאת הגישה המהירה מסוג USB-C.

יכולת ניהול משופרת: ניתן לנהל את הצג בקלות באמצעות מעבר דרך כתובת MAC8, אתחול PXE ו-Wake-on-LAN שמובנים בצורה נוחה.

ריבוי-משימות בצורה יעילה: חבר שני מקורות מחשבים אישיים לצג – התכונה החכמה Auto KVM מזהה את המחשב המחובר השני ומעבירה את השליטה באופן חלק. KVM (מקלדת, וידאו ועכבר) מאפשר לך לשלוט בשני המחשבים האישיים באמצעות מקלדת ועכבר יחידים. בנוסף, באפשרותך לשפר את היעילות ב-21%7 על-ידי הוספת צג שני באמצעות תכונת שרשור הצגים.


שתף פעולה בנוחות
עוצב עבור בריאות העיניים: ComfortView Plus9 הוא מסך מובנה ובעל פליטה נמוכה של אור כחול שפעיל תמיד, אשר הופך את נוחות העיניים לאופטימאלית על-ידי הפחתת פליטות אור כחול שעשויות להזיק, ומספק דיוק צבעים מעולה.

מתוכנן במיוחד עבורך: נווט בתפריט וכוונן את הגדרות המסך באמצעות בקרת מוט ההיגוי הקלה לשימוש.

כשיופי פוגש שימושיות: צג אלגנטי זה כולל בסיס קטן ועיצוב משופר לניהול כבלים שמסתיר את הכבלים ברגלית של הצג, להנאה משולחן עבודה מסודר במשרד או במשרד הביתי.

הנוחות בראש סדר העדיפויות: הטה את הצג, סובב אותו מצד לצד וכוונן את גובהו בטווח של עד 120 מ"מ, מאחר שסביבת העבודה שלך צריכה להיות נוחה לשימוש בכל מקום ובכל זמן.

Dell Display Manager
פרודוקטיביות בכל רמה: התכונה Easy Arrange מאפשרת לך לסדר בקלות יישומים מרובים באריחים במסך אחד או יותר, עם 38 מחיצות מוגדרות מראש של חלונות והיכולת להתאים אישית עד לחמישה חלונות, כך שעומדות לרשותך יכולות משופרות של ריבוי משימות.10

מעברים חלקים: תכונת השחזור האוטומטי זוכרת את המקום שבו הפסקת, כך שהיישומים יחזרו למקום שעצרת בו גם אחרי שתתנתק.

דרכי ניהול נוספות: דוחות ניהול נכסים מאפשרים למנהלי IT לתעד מידע על צגים ולעקוב אחריו במהירות, וכן להגדיר את התצורה של צגים מרובים בו-זמנית במסגרת התקנה אחת.

המפתח לנוחות: מקשי הקיצור יכולים לחסוך לך זמן נוסף, ומאפשרים לקבוע בקלות את הגדרות ניהול הצג כדי שתוכל להתחיל לעבוד מהר יותר.

חשיבה ירוקה: להיום ולמחר
תקנים סביבתיים: צג זה עומד בתקנים הסביבתיים והרגולטוריים העדכניים ביותר, כגון EnergyStar, EPEAT 11 Gold, תואם RoHS וצג מאושר עלות בעלות כוללת (TCO-Certified).

אריזה עם מודעות לסביבה: כדי להפחית את השפעת הייצור שלנו על הסביבה, הצג הזה נשלח ללא קלקר, באריזה שמורכבת מלפחות 75% קרטון ממוחזר.

שימור אנרגיה: חסוך באנרגיה כשהצג לא בשימוש באמצעות PowerNap12, תכונה שמעמעמת את הצג או מעבירה אותו למצב שינה כשהוא אינו בשימוש.

קידום קיימות: Dell Technologies מחויבת להפחתת ההשפעה על הסביבה לאורך מחזור החיים של המוצר. קרא עוד על המחויבות שלנו לקיימות וליעדי ההשפעה החברתית שקבענו עד 2030 כאן (באנגלית), ולגבי טביעת הרגל הפחמנית של המוצר שלנו כאן (באנגלית).

גודל מסך

"27

בהירות

3500cd/m2

זמן תגובה

8ms

5 אלפיות השנייה אפור לאפור (מצב מהיר)

מידות(עם/בלי מעמד)

ללא מעמד: 425.43x 612.34 x 53.93 מ"מ

רמקולים

5W x 2

רזולוציה מירבית

2560x1440 - WQHD

חיבורים

HDMI x1
Display Port
USB Type-C
USB Type-B
RJ45

קצב רענון

60Hz

סוג הפאנל

LED IPS

יחס גובה - רוחב

16:9

משקל

צג בלבד: 5.74 ק"ג

באריזה

צג עם מעמד, כבל חשמל, 1 כבל DP ‏(DP ל-DP), 1 כבל מסוג USB Type-C ‏(C ל-C), 1 כבל יציאת USB 3.2 Gen1 Type-A to Type-B במעלה, מדריך להתקנה מהירה

מוצרים שעשויים לעניין אותךרוצים לדעת הכל לפני כולם?

הרשמו עכשיו לניוזלטר שלנו

Apple לוגוSamsung לוגוTURTLE BEACH לוגוAsus לוגוLenovo לוגוNintendo Switch לוגוPlaystation לוגוFitbit לוגוHP לוגו JBL לוגוROCCAT לוגוAnker לוגוSONOS לוגוSwitcher לוגוDell לוגוDJI לוגוRazer לוגוrealme לוגולוגו פוקימוןלוגו XBOXלוגו HyperXלוגו GoProלוגו Sandiskלוגו Roborockלוגו logitechלוגו Audio Technicaלוגו Microsoftלוגו Lexonלוגו Polaroidלוגו OtterBoxBRAUN לוגוEPSON לוגו