דף הבית > ספרים > לאונרדו דה וינצי וולטר אייזקסון מודן ספרים

לאונרדו דה וינצי וולטר אייזקסון

מק"ט 002000535858

ביוגרפיה מרתקת ומקיפה, המתבססת על אלפי דפים מתוך מחברותיו של לאונרדו דה וינצ´י ועל תגליות חדשות מחייו ומעבודתו. וולטר אייזקסון אורג את האמנות של לאונרדו עם המדע, ומראה כיצד רתם אליהם את סקרנותו הנלהבת, תצפיות אינסופיות ודמיון יצירתי המפלרטט עם הפנטזיה. 

39 ₪ מחיר באילת: 33.33 ₪
הוסף לעגלה הוסף לעגלה
קנייה בטוחה קנייה בטוחה


MODAN
מידע נוסףפרטים טכניים

לאונרדו נודע כצייר, אבל בנפשו הוא היה איש מדע וטכנולוגיה ועסק במחקרים חדשניים בתחומים שונים, ביניהם: אנטומיה, מאובנים, ציפורים, מערכת הלב, מכונות מעופפות, בוטניקה, גיאולוגיה וכלי נשק. יכולתו לשלב בין מדעי הרוח, האמנות, מדעי הטבע והמדעים המדויקים, גרמה לכך שהוא נחשב לגאון היצירתי ביותר בהיסטוריה. בתשוקה שלעיתים הפכה לאובססיה, לאונרדו קילף את הבשר מעל פני גופות, שלף את השרירים המניעים את השפתיים, ואחר כך צייר את החיוך הבלתי נשכח של ´מונה ליזה´. הוא חקר את המתמטיקה ואת האופטיקה, הראה כיצד קרני האור פוגעות בקרנית, והפיק אשליות של שינוי פרספקטיבות ב´סעודה האחרונה´.
לאונרדו דה וינצ´י היה דמות חריגה בימיו: בן מחוץ לנישואים, הומו, צמחוני, איטר יד ימינו, אדם שדעתו מוסחת בקלות ולעיתים אף כופר. חייו מלמדים אותנו שחשוב להטיל ספק, להיות עתירי דמיון, וכמו טועים ומורדים מוכשרים בכל תקופה - לחשוב אחרת. וולטר אייזקסון הוא סופר וביוגרף, מחברם של רבי–מכר על סטיב ג´ובס, אלברט איינשטיין ובנג´מין פרנקלין. "קריאת הביוגרפיה הסוחפת של לאונרדו דה וינצ´י כמוה כיציאה למסע בתחנות חייו ועבודתו של האדם הנשגב ביותר בכל הזמנים. וולטר אייזקסון הוא סופר מרתק. איזה עושר מידע ניתן למצוא בדפים האלה!" דייוויד מקקלו, היסטוריון

סוג

עיון

מוצרים שעשויים לעניין אותךרוצים לדעת הכל לפני כולם?

הרשמו עכשיו לניוזלטר שלנו