דף הבית > משחקים > LEGO HARRY POTTER: YEARS 1-7 Nintendo Switch

LEGO HARRY POTTER: YEARS 1-7 

מק"ט 5051892217231

LEGO Harry Potter Collection מאחד את שני הלהיטים LEGO Harry Potter: Years 1-4 ואת LEGO Harry Potter: Years 5-7 בפעם הראשונה .

179 ₪ מחיר באילת: 152.99 ₪
Nintendo Switch
מידע נוסףפרטים טכניים
האוסף מאחד את היצירתיות הנועזת של לגו יחד עם עולמו העשיר של הארי פוטר ויוצר מסע מהמם, מלא בהטלת כשפים, הכנת שיקויים, פתרון חידות, שיעורים, קרבות ומגוון תכנים נוספים, שישעשעו את כל השחקנים, מגדול ועד קטן.
השחקנים יוכלו להתנסות בהרפתקה המלאה של הארי פוטר הכוללת תוכן משבעה ספרים ושמונה סרטים, יחד עם גרפיקה, סביבות, תאורה ואפקטים ויזואליים משופרים לצד שתי חבילות הרחבה.
- LEGO Harry Potter: Years 1-4 מבוסס על ארבעת הספרים והסרטים הראשונים,הארי פוטר ואבן החכמים, הארי פוטר וחדר הסודות, הארי פוטר והאסיר מאזקבאן והארי פוטר וגביע האש,המאפשרים לשחקנים לחוות את ארבע השנים הראשונות של הארי בבית הספר הוגוורטס לכושפות ולקוסמות בתצורת לגו מלאה.
- LEGO Harry Potter” Years 5-7 לוקח את השחקנים דרך שלושת הספרים האחרונים וארבעת הסרטים האחרונים,הארי פוטר ומסדר עוף החול, הארי פוטר והנסיך חצוי הדם והארי פוטר ואוצרות המוות,המאפשרים לשחקנים לחוות את שנותיו האחרונות של הארי בהוגוורטס ואת הקרב נגד לורד וולדמורט במלחמה האולטימטיבית בין טוב לרע.
- בהרפתקה מלאת אקשן זו תקבלו גם את שתי חבילות ההרחבה ששוחררו:ה-Character Pack: כוללת את גודריק גריפינדור, הארי (נשף חג המולד), הלגה האפלפאף, לוקהרט (מעיל מחויט), לונה (ראש אריה), פיבס, הרמיוני (שמלה ורודה), רון וויזלי (מפלצת), רוואנה רייבנקלו וסלזאר סלית´רין;ה-Spekk Pack: מכילה את קאנטיס, דנסאוגיו, דוקליפורס, מלופורס וטנטאקליפורס.
עבור

Nintendo Switch

ז'אנר

פעולה
הרפתקאות

מתאים לילדים

כן

מוצרים שעשויים לעניין אותךרוצים לדעת הכל לפני כולם?

הרשמו עכשיו לניוזלטר שלנו