דף הבית > משחקים > Bakugan Champions of Vestoria Nintendo Switch

Bakugan Champions of Vestoria

מק"ט 5051890323996

Bakugan: Champions of Vestroia הוא משחק אקשן / תפקידים חדש בעל סיפור מקורי המרחיב את סדרת הטלוויזיה הפופולרית ומביא את יקומו של באקוגן לראשונה ל-Nintendo Switch.

219 ₪ מחיר באילת: 187.18 ₪
הוסף לעגלה הוסף לעגלה
משלוח חינם משלוח חינם קנייה בטוחה קנייה בטוחה


Nintendo Switch
מידע נוסףפרטים טכניים


ההרפתקה תיקח את אתכם למסע באקוגן האולטימטיבי בו תתיידדו עם יצורים חזקים הידועים כבאקוגן, תקבלו ציוד ותתאימו אישית את קבוצות הבאקוגן לקרבות אסטרטגיים, ותשלטו בכוחותיכם כדי להפוך לאלופים של ויסטוריה. תוכלו גם לשחק אונליין בקרבות אחד-על-אחד.


- שלטו בכוחות לחימת הבאקוגן שלכם: הפכו לגיבורי קרבות הבאקוגן במשחק התחרותי ומלא האקשן בעל מערכת הלחימה המשוכללת ובנו את צוות הבאקוגן הטוב ביותר. תוכלו לאסוף באקוגן באמצעות התיידדות עימם, תוכך חקירת העולם והשלמת משימות. העלו אותם בדרגות באמצעות לחימה וצפו בהם גדלים והופכים לחזקים יותר ככל שהם מתפתחים.
- הרכיבו את הצוות המושלם: אספו את שלושת הבאקוגן החזקים ביותר שלכם, כל אחד עם כוחותיו המיוחדים, והתציידו כדי ליצור סינרגיה מושלמת בצוות שלכם. באקוגן קיימים במגוון סוגים אשר קובעים את כוחותיהם וחולשותיהם, המוסיפים עומק נוסף ואת הצורך באסטרטגיה.
- מגוון סביבות שתוכלו לחקור: עולם פתוח שלם ב-D3 שתוכלו לחקור, המחולק למחוזות שונים כאשר לכל אחד מהמחוזות סביבות לחימה מיוחדות. תוכלו ליצור קשר עם דמויות אחרות, לצאת למשימות ולחקור עם צוות הבאקוגן שלכם את המיקומים השונים.
- השתלטו על העולם: העמידו למבחן את הכישורים שלכם באמצעות קרבות אונליין אחד-על-אחד והשתמשו בבאקוגן שאימנתם.

עבור

Nintendo Switch

ז'אנר

פעולה
הרפתקאות

מתאים לילדים

כן

מוצרים שעשויים לעניין אותךרוצים לדעת הכל לפני כולם?

הרשמו עכשיו לניוזלטר שלנו