דף הבית > משחקים > Batman Arkham Knight Playstation Hits Playstation - PS4

Batman Arkham Knight Playstation Hits

מק"ט 5051892216951

בסיום המפוצץ של הסדרה, באטמן ניצב מול האיום הנורא ביותר שראתה העיר שהוא נשבע להגן עליה. Scarecrow חוזר על מנת לאחד את פושעי העל של גותאם ולהשמיד את באטמן אחת ולתמיד. 

99 ₪ מחיר באילת: 84.62 ₪
משלוח חינם משלוח חינם קנייה בטוחה קנייה בטוחה
מידע נוסףפרטים טכניים
להיות באטמן
קחו חלק בחוויית באטמן האולטימטיבית בזמן שהאביר האפל נכנס לפרק הסופי של טרילוגיית Arkham מבית Rocksteady. הפכו עצמכם לבלש הטוב ביותר בעולם כולל גישה ל-Batmobile ושיפורים ליכולות מוכרות כגון FreeFlow Combat, התגנבות, זיהוי פלילי וניווט.
 
מציגים את ה-Batmobile 
ה-Batmobile מתעוררת לחיים בעזרת עיצוב חדש ומקורי הכולל תכונות מראה ייחודיות וקשת רחבה של גאדג´טים מתקדמים. מיועדת לנסיעה ברחבי כל עולם המשחק ומסוגלת לשנות את צורתה ממצב נהיגה מהירה למצב קרב צבאי, ה-Batmobile האגדית יושבת בלב תכנונו של המשחק ומאפשרת לשחקנים לטוס ברחובות העיר במהירויות על במהלך מרדף אחרי הנבלים המסוכנים ביותר של Arkham. רכב זה גם מרחיב את כישוריו של באטמן בכל מובן אפשרי, מניווט וזיהוי פלילי לקרב ופתרון חידות ובכך מייצר תחושה אמיתית ורציפה של איחוד בין אדם ומכונה.
 
הסיום הדרמטי של טרילוגיית Arkham מבית Rocksteady 
Batman: Arkham Knightמביא מלחמת חורמה לעיר גותאם. ההתכתשות פגע וברח מ- Batman: Arkham Asylum, שהסלימה למזימה הרסנית נגד האסירים ב- Batman: Arkham City, מגיעה לשיאה בקרב האולטימטיבי עבור עתידה של העיר גותאם. נתונה לרחמיו של ה-Scarecrow, גורלה של העיר על המאזניים בו בזמן שמצטרף אליו ה- Arkham Knight, דמות חדשה ומקורית בעולמו של באטמן, כמו גם נבלים ידועים נוספים כגון הארלי קווין, הפינגווין, Two-Face ואיש החידה.
 
חקרו את העיר גותאם בשלמותה
לראשונה אי פעם, לשחקנים יש הזדמנות לסייר בכל רחבי העיר גותאם בעולם פתוח לגמרי. נפרס על גבי שטח הגדול פי 5 משל Batman: Arkham City, העיר גותאם מתעוררת לחיים עם אותה תשומת לב לפרטים שהורגלתם לראות בכותרי Arkham הקודמים.
 
משימות צד Most Wanted
השחקנים יכולים להיטמע בתוהו ובוהו שמתפרץ ברחובות גותאם. מפגשים עם פושעים ידועים לשמצה מובטחים לכם באותו זמן שאתם מתמקדים במרדף אחר נבלי העל שבסיפור המרכזי.
 
יכולות קרב וגאדג´טים חדשים
לרשותכם יותר מהלכי לחימה וגאדג´טים מאי פעם בעבר. יכולת הפעלת נשקים בזמן ריחוף מאפשרת לבאטמן לעשות שימוש בנשקים כגון batarangs, אקדח ה-grapnel או ה-line launcherבאוויר. ה- Utility Belt הידועה של באטמן שודרגה גם היא על מנת לאפשר לו לשאת את כל הנשקים החדשים המרחיבים את אפשרויות הזיהוי הפלילי, ההתגנבות ויכולות הלחימה.
עבור

PS4

ז'אנר

פעולה
הרפתקאותבאג טלגרם

רוצים לדעת הכל לפני כולם?

הרשמו עכשיו לניוזלטר שלנו

באג אקספרס
HP לוגוAsus לוגוDell לוגוLenovo לוגוApple לוגולוגו Microsoftלוגו logitechEPSON לוגולוגו Sandiskלוגו SteelSeriesTURTLE BEACH לוגולוגו HyperXRazer לוגוROCCAT לוגולוגו Audio TechnicaSONOS לוגולוגו Xbox OneNintendo Switch לוגוPlaystation לוגולוגו פוקימון JBL לוגוAnker לוגולוגו Jabraלוגו LexonDJI לוגולוגו GoProFitbit לוגולוגו Garminלוגו Amazfitrealme לוגולוגו OtterBoxSamsung לוגולוגו PolaroidWIZ לוגולוגו Roborockלוגו Dogness
הנחה על מגוון צעצועיםמגוון ענק של מארזי LEGO