דף הבית > משחקים > DIRT RALLY 2.0 Playstation - PS4

DIRT RALLY 2.0  

מק"ט 4020628754464

DiRT Rally 2.0 יאתגר אתכם לנהוג במסלולי ראלי מטורפים ואייקוניים מכל פינה ברחבי הגלובוס, תנהגו ברכבי השטח העוצמתיים ביותר שקיימים בידיעה שהטעות הקטנה ביותר עלולה לעלות לכם ביוקר.

299 ₪ מחיר באילת: 255.56 ₪
הוסף לעגלה הוסף לעגלה
משלוח חינם משלוח חינם קנייה בטוחה קנייה בטוחה


Playstation
מידע נוסףפרטים טכניים
סמכו על האינסטינקטים שלכם בחוויה המציאותית ביותר שקיימת לנהיגת השטח, כולל מודל תפעולי אותנטי חדש, בחרו את עובי וסוגי הצמיגים המתאימים לכם. התניעו את רכב הראלי שלכם במסלולים הפראיים ביותר בניו-זילנד, ארגנטינה, ספרד, פולין, אוסטרליה וארצות הברית. הנווט שיושב לידכם והאינסטינקטים שלכם הם הגורמים היחידים שיובילו וידריכו אתכם.התחרו בשמונה מסלולים רשמיים של אליפות FIA World Rallycross, תנהגו ב- Supercars המורשות התומכות בסדרת המשחקים.

שדרגו את הצוות והרכבים באסטרטגיית המרוץ, התקדמו במצב קריירת הנהג היחיד כאשר תתחרו במגוון תחרויות ואליפויות או בחרו להתחרות במצב האונליין.


תכונות עיקריות:

יותר מ-50 רכבי שטח מהעוצמתיים ביותר שנוצרו – התחרו בסביבות מדהימות עם מגוון אייקוני של רכבי שטח היסטוריים ומודרניים, הכוללים אתSubaru Impreza 1995VW Polo GTI R5Nissan Datsun 240zAudi Quattro S1 E2 ו- Audi S1 EKS RX quattro.

6 זירות ראלי מציאותיות – התחרו באזורים פראיים ומהממים ברחבי ניו-זילנד, ארגנטינה, ספרד, פולין, אוסטרליה וארצות הברית.

הרגישו את המרוץ – טיפול משופר, פני שטח וסביבות המספקות עבורכם את חוויית השטח האותנטית ביותר.

האליפות הרשמית של FIA WORLD RALLYCROSS – התחרו ב- Barcelona, Montalegre, Mettet, Loheac Bretagne, Trois-Rivieres,Hell, Holjes ו – Silverstone בהמון סדרות שונות.
שדרגו את הצוות האישי שלכם – בנו את הצוות ועצבו את זהותו. הרחיבו את צי הרכבים שלכם, נהלו את אנשי הצוות ותפתחו את אזור השירות שלכם.

התאימו אישית – התאימו את כלי הרכב לסגנון הנהיגה שלכם ולמאפיינים הסביבתיים. הרכיבו את החלקים והצמיגים הנכונים כדי להקל על בלאי הרכב, שדרגו את חלקי הרכב כדי לעמוד מול כל אתגר הניצב בפניכם.

תהיו תחרותיים – התחרו מול כל קהילת DiRT באתגרים יומיים, שבועיים וחודשיים עם טבלאות ניקוד גלובליות ואירועים.

עבור

PS4

ז'אנר

מירוצים

מתאים לילדים

כן

מירוצים

מוצרים שעשויים לעניין אותךרוצים לדעת הכל לפני כולם?

הרשמו עכשיו לניוזלטר שלנו