דף הבית > משחקים > Starlink: Battle for Atlas Starter Pack Playstation - PS4

Starlink: Battle for Atlas Starter Pack

מק"ט 3307216064282

ב-Starlink: Battle for Atlas אתם תובילו קבוצה הרואית של טייסי חלל במטרה לשחרר את מערכת הכוכבים אטלס מהלגיון הנשכח.

209 ₪ מחיר באילת: 178.63 ₪
הוסף לעגלה הוסף לעגלה
משלוח חינם משלוח חינם קנייה בטוחה קנייה בטוחה


Playstation
מידע נוסףפרטים טכניים
התאמה אישית מלאה של ספינת החלל שלכם: הבחירה בידכם
ניידו והחליפו בין צוות הטייסים, מגנים, כנפיים וכלי נשק כדי לבנות את ספינת החלל הטובה ביותר עם אפשרויות התאמה אישית חסרות תקדים ויצירתיות. שינויים שתבצעו בספינת החלל הפיזית יופיעו בזמן אמת בתוך המשחק ויאפשרו לכם לקפוץ מיד לתוך הקרב.

סיירו ברחבי מערכת כוכבים מלאה
טיילו דרך עולמות זרים ואקזוטיים במערכת הכוכבים אטלס. לכל אחד מהכוכבים במערכת יש את חיי הטבע והמערכת האקולוגית הייחודית לו. היזהרו, החלל הינו סביבה עוינת שתציב בפניכם אתגרים רבים. העולם מתפתח בהתאם לפעולות שתנקטו ולבחירות שתיקחו. כל מה שתעשו ישפיע על המסע שלכם, אויביכם ישיבו מלחמה בתבונה וישתלטו על מערכת הכוכבים אם לא תעשו דבר כדי לעצור אותם.

היו יצירתיים בקרב
בנו לכם סגנון משחק ייחודי. התנסו ביכולות מגוונות של צוות הטייסים, סוגי הנשק ועוד בכדי לגלות להפעיל שילובי קומבו הרסניים כנגד אויבכם ובכך התגברו על אתגרים קטלניים.

כל הצעצועים המודולריים של Starlink עובדים רק עם משחק הווידאו Starlink: Battle for Atlas ועם מחבר השליטה של PS4.
ב-Starlink: Battle for Atlas אתם תובילו צוות הרואי של טייסי חלל בכדי לשחרר את קבוצת הכוכבים Atlas מה-Forgotten Legion. צעצועים חדשניים ומודולריים יאפשרו לכם לבנות חלליות ייחודיות שניתנות להתאמה אישית בזמן טיסה ומעניקות לכם סגנון משחק חדש בעודכם מתאימים את עצמכם כדי להביס כל אתגר בעולם הפתוח הזה.

איך לשחק עם הצעצועים המודולריים? 
תחברו את הצעצועים המודולריים למחבר השליטה ותראו איך הם מופיעים ומקבלים חיים בזמן אמת במשחק! עצבו את החללית שלכם בעזרת ארסנל של כנפיים, נשקים, טייסים ועוד. התאימו עצמכם לכל אתגר שנקרה בדרככם בזמן אמת.
עבור

PS4

ז'אנר

יריות
פעולה
הרפתקאות

מתאים לילדים

כן

מוצרים שעשויים לעניין אותךרוצים לדעת הכל לפני כולם?

הרשמו עכשיו לניוזלטר שלנו