דף הבית > משחקים > Tom Clancy´s The Division + Rainbow Six Siege Playstation - PS4

Tom Clancy´s The Division + Rainbow Six Siege  

מק"ט 3307216028307

מארז מיוחד של שני המשחקים האהובים Tom Clancy´s The Division + Rainbow Six Siege.

99 ₪ מחיר באילת: 84.62 ₪
חסר זמנית


Playstation
מידע נוסףפרטים טכניים
Tom Clancy´s The Division
אנחנו חיים בעולם מורכב. ככל שהוא מתקדם, כך הוא הופך פגיע יותר. יצרנו בית קלפים. הסירו קלף אחד והכל יקרוס. ביום שישי השחור, מגפה הרסנית סוחפת את ניו יורק, וכך קורסים, אחד אחרי השני, השירותים העירוניים הבסיסיים. בתוך ימים ספורים, ללא מים ומזון, החברה קורסת לתוהו ובוהו מוחלט. The Division, יחידה עצמאית של סוכנים טקטיים מופעלת. אלו מובילים לכאורה חיי שגרה בינינו, אך אומנו לפעול באופן עצמאי על מנת להציל את החברה כולה.
 
כבשו מחדש את ניו יורק
ברוכים הבאים לחוויית הדור הבא בסביבה דינאמית ומתמשכת, בה סיורים והתקדמות הם הכרח. בשיתוף סוכני Division נוספים, המשימה שלכם היא להחזיר את הסדר, לחקור מהו מקור הווירוס ולכבוש מחדש את ניו יורק.
 
עולם חי ונושם
היכנסו לעולם שבו היום, השעה ותנאי מזג האוויר ישפיעו משמעותית על חווית המשחק. השתמשו בתנאי הסביבה כיתרון לשליטה אסטרטגית בשדה הקרב ועל מנת לארוב לאויבכם. נצלו את מסכת הגז להגנה מהווירוס ושדרגו אותה על מנת להיכנס לסביבה המדבקת ביותר.
 
ג´ונגל עירוני
העיר ניו יורק מוצפת קבוצות עוינות המנסות לנצל את המשבר. אחת מהן נקראת The Cleaners, אלו מסיירים בעיר בכל מקום בו רמת ההדבקה עולה. לבושים חליפות הגנה וחמושים בלהביורים, The Cleaners משאירים רק אפר בעקבותיהם.
 
Tom Clancy´s Rainbow Six Siege 
Rainbow Six Siege נוצר בהשראת המציאות של יחידות לוחמה נגד טרור ברחבי העולם, ומזמין את השחקנים להתמקצע באומנות ההרס. עימותים אינטנסיביים במרחבים קטנים, סיכון גבוה, טקטיקה, עבודת צוות ואקשן מפוצץ הם במרכז החוויה. מצב משחק מרובה המשתתפים של Rainbow Six מציב רף חדש בקרבות אש אינטנסיביים ומומחיות טקטית במורשת העשירה של משחקי העבר בסדרה.
 
יחידות לוחמה נגד טרור
פעילי היחידה מאומנים להתמודד עם מצבי קיצוניים, כגון הצלת בני ערובה, בדייקנות כירורגית. כמומחים בלוחמת "טווח קצר", הכשרתם מתרכזת בסביבה מקורה. הם פועלים בקבוצות צמודות ובכך הפכו למומחים בלוחמה במבנים צרים, הרס ותקיפה מתואמת.
 
חווית המשחק The Siege
לראשונה בסדרת Rainbow Six, השחקנים יעסקו במצור, סגנון חדש לגמרי של תקיפה. לאויב יש כעת את האמצעים לבצר עצמו, לפרוש מלכודות, לחזק נקודות חולשה וליצור מערכות הגנה כדי למנוע את הכניסה של צוותי Rainbow. על מנת להתמודד עם אתגרים אלו, יש לשחקנים חופש תנועה כמוהו לא היה בעבר בסדרה. שילוב של מפות טקטיות, מזל"טים לתצפיות, ומערכת rapple חדשה, לצוותי Rainbow יש יותר אפשרויות מאי פעם לתכנן, לתקוף, ולנטרל מצבי קיצון אלו.
עבור

PS4

ז'אנר

יריות
פעולה

מוצרים שעשויים לעניין אותךרוצים לדעת הכל לפני כולם?

הרשמו עכשיו לניוזלטר שלנו