דף הבית > ספרים > זמן שאול עמליה רוזנבלום (2019) כתר ספרים

זמן שאול  עמליה רוזנבלום (2019)

מק"ט 001002795321

הבעיה העיקרית של שאול סמל היא אנשים אחרים. מלבד זאת, הוא מסתדר מעולה: הוא אחד הסופרים המוכרים והנחשבים בישראל, הוא פרסם בבמות הנחשבות בעולם
וב–2001, בסתיו של אסון התאומים, הוא אף מלמד כמרצה אורח באוניברסיטת ניו יורק. אבל למען האמת, הוא לא פרסם אף סיפור חדש כבר עשור.

39 ₪ מחיר באילת: 33.33 ₪
הוסף לעגלה הוסף לעגלה
קנייה בטוחה קנייה בטוחה


כתר ספרים
מידע נוסףפרטים טכניים

אם תשאלו את שאול, הוא ממש בסדר עם זה. אלה האנשים סביבו שמרוצים פחות. העורך שלו, אשתו–לשעבר, אפילו אמא שלו, כולם מצפים שיתאמץ יותר כדי לשמר את מעמדו הספרותי. אולי בשל כך כשהוא פוגש את אלונה, בחורה מבריקה ומסתורית שמעריצה את עצם קיומו, הוא מסתחרר. שאול מעולם לא פגש מישהי כמו אלונה: היא כותבת כמו שד אבל הידע הספרותי שלה קלוש, היא חשופה רגשית אבל יש לה אופי של שורדת. כשהוא מבין שאלונה מחזיקה בידה את המפתח לחזרתו לפסגת עולם הספרות, הוא מתעלם מכל סימני האזהרה, ויוצא איתה למסע שאפתני ומטורף, שמסכן אותו, אותה, ואת כל היקר לו. זמן שאולהוא רומן מבריק, מבדר ועמוק, שעוסק בפחד לגלות שהחלק הטוב ביותר של חיינו מאחורינו, בחרדה שכל מה שאנחנו חושבים על עצמנו אינו נכון, ובהבנה שברגע שאדם שוקל לעשות עסקה עם השטן, הוא למעשה כבר חתום עליה.
עמליה רוזנבלום היא סופרת, פסיכולוגית ותסריטאית. ספריה הקודמים זכו לשבחי הביקורת ולפרסים, תורגמו לגרמנית ולאיטלקית ונמכרו בעשרות אלפי עותקים.

משבחי הביקורת על ספריה הקודמים של עמליה רוזנבלום:

סוג

סיפורת

מוצרים שעשויים לעניין אותךרוצים לדעת הכל לפני כולם?

הרשמו עכשיו לניוזלטר שלנו