דף הבית > משחקים > Rainbow Six Extraction Deluxe Edition Xbox One

Rainbow Six Extraction Deluxe Edition

מק"ט 3307216216001

Tom Clancy’s Rainbow Six Extraction הוא משחק יריות-בגוף-ראשון לשחקן יחיד עד שלושה במצב שיתוף פעולה. הרכיבו את צוות יחידת העילית של מפעילי Rainbow Six על מנת להוציא פשיטות באזורים מזוהמים ובלתי צפויים וגלו את המסתורין שעומד מאחורי האיום הגובר והמתפתח של החוצנים "Archæns". ידע, שיתוף פעולה וגישה טקטית הם הנשקים הטובים ביותר שלכם.

תאריך ההשקה: 31.1.22
הטבה למזמינים מראש:
הזמנה מראש יקנה גישה לחבילת ה-"Orbit Decay". החבילה כוללת את חליפת "Orion" שניתן להתאים בבלעדיות לדמויות Finka ו-Lion, סקין אוניברסאלי לנשק "Vaporized", יחד עם עיטור לנשק "Crashlander".

משלוח חינם משלוח חינם קנייה בטוחה קנייה בטוחה
Xbox One
מידע נוסףפרטים טכניים


הובילו צוות יחידת עילית של מפעילי
Rainbow Six במשחק יחידני או שיתופי
בחרו מתוך 18 מפעילי Rainbow Six המתאימים לשרוד את הפשיטות. לכל מפעיל קיים סט ספציפי של נשקים, גאדג'טים, ויכולות ללמידה והתמקצעות. עם כל השלמת משימה, המפעיל שלכם יעלה ברמות, ישדרג את הנתונים שלו, וירוויח גישה לנשקים חדשים ובונוסים עוצמתיים ללחימה.

סכנו את הכל באזורים מזוהמים בלתי צפויים
עם מבחר של 12 מפות בעיצוב ייחודי של ארבעה אזורים ברחבי ארה"ב, הכוללים אתגרים המתחוללים בהדרגה, אויבים, זוהמה, וקושי מתגבר, הסכנות בלתי צפויות ומתפתחות תמידית. ככל שתתקדמו עמוק יותר ממקלט למקלט, כך הפרסים יתעשרו, אך גם יגדלו הסיכונים שיעמדו בפני הצוות שלכם. שחקנים שלא יצליחו להגיע לנקודת חילוץ ימצאו את המפעיל שלהם נעדר בפעולה, ובהתאם לכך זמנית לא זמין למשימות נוספות. הדרך היחידה להחזיר מפעיל נעדר היא להוציא מבצע הצלה באחת המפות המשניות לפני שהטפילים ישתלטו עליהן לחלוטין.

היאבקו באיום חוצנים קטלני ומתפתח
טפיל ה-"Chimera" וה-"Archæns" המתפתחים הינם יצורים קטלנים בעלי מודעות. התמודדו מול כל אחד מ-10 סוגי הטפילים, החל מה-"Spiker" הערמומיים, דרך ה-"Tormentor" החמקנים, ועד ל-"Apex" המכשפים. שרדו את ה-"Sprawl", שטף של רקמת טפיל עצמאי המתפשט על כל האזורים המזוהמים, משנים את האקו-סיסטם שמסביבם ובסופו של דבר נותנים יד עליונה ל-"Archæns".

גרסת Deluxe
גרסת ה-Deluxe של המשחק כוללת עותק של המשחק Rainbow Six Extraction.

תוכן דיגיטלי:
- React Strike Pack – כולל תלבושת אוניברסאלית "Spectrum", כיסוי ראש וסקין לנשק, עיטור לנשק "Lockjaw", 6 מגבירי XP לאירועי פוסט-השקה ו-10% הנחה בחנות של המשחק.
- Deluxe Pack – כולל:
Obscura Pack – כולל סקינים אוניברסאליים לנשק "Cephal Black" ו-"Cerulean" יחד עם עיטורים לנשק "Redacted" ו-"Anagram".
Noxious Touch Pack – כולל חליפה וכיסוי ראש "Noxious Touch" שניתן להתאים בבלעדיות לדמות Alibi, סקינים אוניברסאליים לנשק "Noxious Touch" ו-"Redeemer" יחד עם עיטורים לנשק "Jawbreaker" ו-"Angel".
*התוכן הסופי ותאריכי ההשקה עלולים להשתנות. חלק מהתוכן עלול לא להיות זמין בהשקה. התוכן עלול להיות זמין לרכישה ו/או כמתנה לפי החלטת Ubisoft בכל זמן. פרטי מאפייני המערכת בהמתנה. נא לבדוק את מאפייני המערכת לפני קנייה ולקראת השקה המשחק לפני מימוש ההזמנה מראש.

קרוס-פלטפורמות
המשחק יתמוך במשחק ושמירות בין משפחות הפלטפורמות החל מהיום הראשון. שחקו גם ב-Tom Clancy’s Rainbow Six Siege וגם ב-Tom Clancy’s Rainbow Six Extraction כדי להשיג את כל ה-18 מפעילים ב-Tom Clancy’s Rainbow Six Siege, ושחקנים יקבלו את החבילה הקוסמטית "United Front" בשני המשחקים*.
*מצריך לשחק את שני המשחקים עם אותו חשבון Ubisoft. הטבה לזמן מוגבל, עלול להשתנות. לא ניתן להמיר למזומן. תנאים והגבלות חלים. לפרטים, בקרו ב- https://ubi.li/Cross-ownership

שדרוג חינם לקונסולות הדור הבא

עבור

Xbox One

ז'אנר

יריות
פעולה

מוצרים שעשויים לעניין אותךרוצים לדעת הכל לפני כולם?

הרשמו עכשיו לניוזלטר שלנו