דף הבית > תמיכה טכנית והורדות > Meizu Support

MEIZU - תמיכה טכנית והורדות


עדכון תוכנה ידני \ אוטומטי OTA

(ניתן לבדוק גם אם קיים עדכון מהאוויר ע''י יישום update \ "עדכון מערכת" המופיע במכשיר בדף הבית.)

הוראות לעדכון ידני

איננו אחראים על מידע - אנו ממליצים לגבות את מידע המכשיר לעיתים קרובות.

1. יש לבחור ולהוריד את קובץ העדכון המתאים לדגם מכשירך (מהרשימה מטה) לאחר הורדת קובץ העדכון (update.zip) – יש לחבר את המכשיר שלך למחשב באמצעות כבל USB ולבחור באפשרות "השתמש כמדיה.." בחלון ההתראות במכשיר.
2. נעביר את הקובץ update.zip אל אחסון הטלפון כך שיהיה ממוקם בתיקייה הראשית, לא בתיקיות משנה.
3. בזמן העדכון הסוללה צריכה להיות בקיבולת של 20 אחוז לפחות.
4. ניתן לבצע את העדכון בשתי דרכים: דרך א - כשהמכשיר דלוק, יש לגשת ליישום "מסמכים" ומשם נגלול למטה עד שנראה את הקובץ שהעברנו בסעיף 2, נלחץ על הקובץ, בתפריט שיופיע יש לסמן את system upgrade \ הפעלה מחדש בלבד ולהמשיך בעדכון, לאחר סיום ההתקנה המכשיר יופעל מחדש (תהליך של עד 15 דקות).
דרך ב- כשהמכשיר כבוי, נלחץ על כפתור עוצמת השמע (+) וכפתור ההפעלה יחדיו למשך 8 שניות, לאחר תחושת רטט יש לשחרר את כפתור הכיבוי. כעת יופיע תפריט עדכון, יש לסמן את "system upgrade" בלבד ולהמשיך בעדכון. לאחר סיום ההתקנה המכשיר יופעל מחדש (תהליך של 15 דקות).
5. *במידה ושירותי גוגל לא הותקנו מראש (חנות גוגל וכ'ו) : - יש לפתוח את יישום "app store" \ "מרכז התוכנות" של מייזו (במסך הבית במכשיר), בחלק העליון תופיע השורה "Most-Downloaded" ולידה המילה "עוד", יש ללחוץ על "עוד" וכעת ניתן לחפש את יישום google installer – יש להתקין ולהפעיל אותו. לאחר כמה דק המכשיר יבצע הפעלה מחדש ויישומי גוגל יותקנו במכשיר. בהצלחה

רוצים לדעת הכל לפני כולם?

הרשמו עכשיו לניוזלטר שלנו