באג מולטי סיסטם
אייקון עגלת קניותאין פריטים בסל
מוצרים
אחרונים
שנצפו
לוגו באג מולטיסיסטם
כל הקטגוריות
    סניפים  |  עזרה ושירות לקוחות  |  דרושים  |   English
באג מחשבים  >   Assassin´s Creed 2 Classics- XBox One + Xbox 360

Assassin´s Creed 2 Classics- XBox One + Xbox 360

יצרן Xbox
משחק ההמשך ל-Assassin´s Creed – הפעם אזיו יוצא לנקום את דמו של אביו.
מק"ט: 3307217934713


Assassin’s Creed® II
  • הינו ההמשך לאחד מרבי המכר המהירים ביותר בהיסטוריית משחקי הווידאו. הכותר המצופה כל כך כולל גיבור חדש, אזיו אודיטור דה פירנצה, אציל איטלקי צעיר ומתרחש בתקופה חדשה לגמרי, הרנסנס. 
  • שמר על הליבה של חווית המשחק הנהדרת שהפכה את היצירה הקודמת להצלחה מסחררת ותכלול שלל חוויות חדשות שיפתיעו ויאתגרו אתכם. 
  • מביא לכם את הסיפור האפי של משפחה, נקמה וקונספירציה, על הרקע של איטליה בתקופת הרנסנס. התיידדו עם לאונרדו דה וינצ´י, השתלטו על המשפחות בעלות ההשפעה הרבה ביותר בפירנצה וצאו למסע דרך התעלות של ונציה שבהם תלמדו להיות מתנקשי על. 

 
אזיו, מתנקש חדש לעידן חדש
שחקו בתור אזיו אודיטור דה פירנצה, אציל איטלקי צעיר שילמד את דרכי המתנקשים לאחר שמשפחתו נבגדה, אז הוא מחליט לחפש נקמה. אזיו, הוא ג´נטלמן עם נפש חופשית וצד אנושי באישיותו. דרכו, אתם תהפכו למתנקשי העל. 
 
איטליה בתקופת הרנסנס
איטליה במאה ה-15 לא הייתה מדינה, אלא אוסף של ערים-מדינות שבהן משפחות בעלות כוח כלכלי ופוליטי לקחו את תפקידי ההנהגה לידיהם בערים כמו פירנצה וונציה. צאו למסע דרך כמה מהערים היפות ביותר בעולם, הסיפור מתרחש בעת בהיסטוריה שבה התרבות והאומנות נולדו לצד חלק מסיפורי השחיתות, חמדנות והרצח הידועים ביותר בעולם. 
 
חופשיות חדשה
תוכלו לבצע משימות מתי שתרצו ואיך שתבחרו בעולם הפתוח המשיב את הריצה-החופשית ומוסיף אלמנטים כמו שחייה ואפילו תעופה. המבחר הרחב מוסיף עוד שכבה עבורכם כדי שתבחרו באיזו דרך שתרצו.
 
קהל דינאמי
גלו עולם חי ונושם כאשר כל דמות היא הזדמנות עבורכם. השתלבו והתמזגו בקהל בקלות יתרה, פעלו עם הדמויות בתוך המשחק כדי לקבל תגמולים רבים אך זה יכול גם להוביל לתוצאות מפתיעות. 
 
הפכו למתנקשי על  
שפרו את כישוריכם והפכו אותם למושלמים בעזרת כלי נשק חדשים, גלו כיצד לפרוק את אויבכם מנשקיהם ואז השתמשו בהם כנגדם והתנקשו באויבים בעזרת הלהבים הנסתרים. 
 


מוצרים נוספים בקטגוריות: משחקים
 Xbox
Assassin´s Creed 2 Classics- XBox One + Xbox 360


69 גרסת הדפסה מחיר באילת: 59 ₪
מחיר ל- תשלומים: 2.01 ₪ לחודש (סה"כ 72 ₪)© כל הזכויות שמורות לבאג מולטיסיסטם בע"מ