באג מולטי סיסטם
אייקון עגלת קניותאין פריטים בסל
מוצרים
אחרונים
שנצפו
לוגו באג מולטיסיסטם
כל הקטגוריות
    סניפים  |  עזרה ושירות לקוחות  |  דרושים  |   English
באג מחשבים  >   חבילת תוכנות Office 365 Personal לשנה

חבילת תוכנות Office 365 Personal לשנה

יצרן Microsoft
רשיון להפעלת חבילת Microsoft Office על מחשב אחד ועל טאבלט אחד (Win/IOS) וכן 1 טרה לאחסון ב OneDrive(ענן)- גיבוי וגישה לקבצים מכל מכשיר
מק"ט: 889842086096


 
Office 365 Personal
ברוך הבא ל- Microsoft Office החדש, המשלב את הגירסאות האחרונות של יישומי Office  עליהן אתם סומכים, עם גישה לתכונות נוספות כגון שטח אחסון נוסף של OneDrive ו-60 דק´ skype כל חודש (חיוג מסקייפ לקווים נייחים) היכנסו לחשבון המותאם אישית שלכם כדי לגשת ליישומים המעודכנים, למסמכים ולהגדרות המותאמות אישית שלכם.
 
יישומי Office מותקנים
תמיד תיהנה מהגירסאות המותקנות העדכניות ביותר של Word, ‏Excel, ‏PowerPoint, ‏OneNote, ‏Outlook, ‏Publisher ו- Access, ותוכלו לתעד את הרעיונות שלכם באופן המתאים לכם ביותר – באמצעות לוח מקשים, עט או מסך מגע.
 
עבדו במגוון מכשירים
קבלו את החוויה של Office המותקן במלואו במחשב PC או Mac אחד, ב- Tablet אחד ובטלפון אחד (כולל מכשירי Windows,‏ Apple‎ ו-Android‎).
 
PC: גירסאות Office 2016 של Word‏, Excel‏, PowerPoint‏, OneNote‏, Outlook‏, Publisher ו- ‏Access. נדרש Windows 7 ואילך.
 
Mac: גירסאות Office 2016 של Word,‏ Excel,‏ PowerPoint ו- Outlook‎‏. Office 2016 עבור Mac מחייב שימוש ב- Mac OS X 10.10.‏
 
מחשב Tablet של Windows: גירסאות Office 2016 של Word,‏ Excel,‏ PowerPoint,‏ OneNote,‏ Outlook,‏ Publisher ו- Access. נדרש Windows 8 ואילך. אפליקציות Office Mobile ‏(Word, ‏Excel, ‏PowerPoint ו- OneNote) מחייבות שימוש ב- Windows 10.

טלפון של Windows: אפליקציות Office Mobile ‏(Word, ‏Excel, ‏PowerPoint, ‏OneNote, דואר של ‏Outlook ולוח שנה של Outlook) דורשות את Windows 10.

 
iOS‏: Office עבור ®iPad ו- iPhone®‎ מחייב שימוש ב- iOS 8.0 ואילך. Office עבור iPad Pro®‎ מחייב שימוש ב- iOS 9.0 ואילך.
 
Android: ניתן להתקין את Office עבור Android™‎ במחשבי Tablet ובטלפונים שעומדים בקריטריונים הבאים: פועל בהם Android KitKat 4.4 או גירסה מתקדמת יותר והם כוללים מעבד מבוסס ARM או מעבד x86 של Intel.
 
חלק מהאפליקציות למכשירים ניידים עבור iOS ו- Android כוללות תכונות נוספות עם מנוי Office 365. 
 
גישה מכל מקום
קבלו שטח אחסון של ‎1 TB בענן באמצעות OneDrive עבור מסמכים, תמונות וסרטוני וידאו, כדי שתוכלו לערוך ולשתף אותם מכל מקום, בכל המכשירים שלכם.
 
שמרו על קשר עם Skype
שמרו על קשר עם חבריכם ובני משפחתכם ברחבי העולם עם 60 דקות Skype בחודש. השתמש בדקות Skype כדי להתקשר לטלפונים ניידים וקוויים מכל מכשיר שבו Skype מותקן, בין אם מדובר בטלפון נייד, Tablet, טלוויזיה או מכשיר אחר.(נדרש חשבון Skype. לא כולל מספרים מיוחדים, מספרי Premium ומספרים ללא שיוך גיאוגרפי. שיחות לטלפונים ניידים מיועדות למדינות נבחרות בלבד. דקות Skype זמינות במדינות נבחרות.)
 
תמיד עדכני
עם מנוי פעיל של Office 365 Personal, לעולם לא תצטרכו לדאוג לגבי השדרוג של Office משום שתמיד תהיה לכם גישה ליישומים, לתכונות ולשירותים העדכניים ביותר של Office.
 
התמיכה של Microsoft
בתור מנויים של Office 365, תוכלו לקבל עזרה מיידית ממומחים שהוכשרו על-ידי Microsoft בטלפון או בצ´אט – ללא תשלום נוסף.
 
 
 מוצרים נוספים בקטגוריות: תוכנות
Microsoft
חבילת תוכנות Office 365 Personal לשנה


299 גרסת הדפסה מחיר באילת: 256 ₪
מחיר ל- תשלומים: 8.72 ₪ לחודש (סה"כ 314 ₪)


© כל הזכויות שמורות לבאג מולטיסיסטם בע"מ