באג מולטי סיסטם
אייקון עגלת קניותאין פריטים בסל
מוצרים
אחרונים
שנצפו
לוגו באג מולטיסיסטם
כל הקטגוריות
    סניפים  |  עזרה ושירות לקוחות  |  דרושים  |   English
באג מחשבים  >   FAR CRY 3 +4 – PS3

FAR CRY 3 +4 – PS3

יצרן PS3
אוסף המכיל את המשחקים FAR CRY 3 ו- FAR CRY 4
מק"ט: 3307215906385


FAR CRY 3
מעבר להישג ידה של התרבות המודרנית נמצא אי ללא חוק הנשלט באמצעות אלימות. אתם מוצאים עצמכם שם, באמצע סכסוך דמים בין השליטים הפסיכוטיים והמורדים המקומיים. אתם נאבקים לשרוד, כאשר תקוותכם היחידה היא לברוח בין כוונות רובים. גלו את הסודות האפלים של האי והשתתפו במאבק כנגד האויב. אלתרו והשתמשו בסביבה לטובתכם, על מנת להערים על תושבי האי האכזריים. במקום בו שום דבר אינו כפי שהוא נראה, תצטרכו יותר ממזל כדי להימלט בחיים.

עולם פתוח אולטימטיבי
התאמה אישית של נשקים, כישורים וטקטיקה. בחרו את הדרך המועדפת עליכם. אקשן, התגנבות או צליפה מרחוק.

אי מלא סכנה ומסתורין
חקרו אי בעל מגוון נופים, מרכסי הרים, ביצות טובעניות ועד חופים לבנים. אתרו שרידי עתיקות, צודו חיות אקזוטיות וסיירו במהירות בים, אוויר או יבשה. הילחמו בתוך עיירות, מקדשים, נמלי ים ועוד.

סיפור בלתי נשכח ודמויות מטורפות
הכירו קשת דמויות מופרעות בזמן המסע לצדו האפל של האדם.

שחקו עם חברים במצב co-op
שחקו בקבוצה של עד 4 משתתפים בסיפור עצמאי שיאתגר ויכריח אתכם לעבוד יחד כדי לשרוד. שחקו אונליין או במסך מפוצל.

זן חדש של מצב מרובה שחקנים
מתגמל כישורים ועבודת צוות. על מנת להתקדם, על השחקנים לתמוך אחד בשני עם זעקות קרב, החייאה ותגבור נשקים. בסיום הקרב בחרו כיצד להעניש או לרחם על האויב בדרכים מהנות ומשוגעות.

עורך מפות
השתמשו בעורך החדש והמשופר ליצור ולגשת לתוכן חדש. קהילת יוצרים פעילה מבטיחה מגוון רחב של תוכן חדש.

                                                                                                                                       

FAR CRY 4
בין הרי ההימליה תמצאו את קירט, מדינה השקועה במסורת של אלימות. אתם משחקים את אדג´י גייל, בדרככם לקירט למלא את משאלתה האחרונה של אמכם כאשר תמצאו את עצמכם נקלעים למלחמת אזרחים להדחת המשטר המדכא של הדיקטטור פאגאן מין. סיירו ונווטו בעולם הפתוח, בו סכנת חיים מסתתרת מעבר לכל פינה. פה, כל החלטה היא משמעותית וכל דקה היא סיפור חדש. גלו את העולם הגדול והמגוון ביותר שנוצר אי פעם למשחק Far Cry. השטחים מתחילים ביערות שופעים ונגמרים בפסגות המושלגים של הרי ההימליה, העולם כולו חי, נושם... וקטלני.  קירט היא בית למגוון חיות טרף אכזריות. בזמן שאתם יוצאים לחפש כלים ומשאבים, קחו בחשבון שמשהו עשוי לצוד אתכם.  סיירו מעל שטחי אויב בעזרת הג´יירוקופטר החדש, צנחו לקרקע עם חליפת הכנפיים שלכם. טפסו על פיל ענק והשתמשו בו כנשק.  בחרו את הנשק המתאים למשימה, כמה מטורפת או בלתי צפויה היא עשויה להיות. עם ארסנל נשקים מגוון תהיו מוכנים לכל.

משחק משותף
תביאו חבר - לא צריך לצאת למסע לבד. Far Cry 4 מאפשרת לשחקן נוסף להצטרף ולעזוב בכל נקודה במשחק. כעת תוכלו לגלות ולסייר בעולם הפתוח של קירט יחדיו.

זירת הקרב
למה אתם תהפכו? הוכיחו את כישורי הקרב שלכם והילחמו על חייכם ועל תהילה בזירת הקרב. זכו בכבוד מהקהל השואג ובחנו את יכולות ההישרדות שלכם. הילחמו נגד אדם וחיה כאחד, עד אשר רק מתמודד אחד נשאר על רגליו.

משחק מרובה משתתפים
קבלו טעימה מההיסטוריה עקובת הדם של קירט במצב משחק מרובה משתתפים חדש לגמרי. שחקו כחייל עמוס נשקים ממורדי שביל הזהב, או בתור חבר משבט הלוחמים העתיק קאלינג, המצויד בנשקים קטלניים מהטבע. 

עריכת מפות
עיצוב מלכודות הרג - ערכו ושתפו את המפות שלכם בעזרת כלי עריכת מפות עוצמתי אך ידידותי למשתמש. יצירותיכם יקבלו את החשיפה המתאימה תודות לכלים משופרים, ממשק משתמש משודרג והיכולת לפרסם ולשתף את המפות עם קהילת המשתמשים. מוצרים נוספים בקטגוריות: משחקים
 PS3
FAR CRY 3 +4 – PS3


159 גרסת הדפסה מחיר באילת: 136 ₪
מחיר ל- תשלומים: 4.64 ₪ לחודש (סה"כ 167 ₪)

© כל הזכויות שמורות לבאג מולטיסיסטם בע"מ