באג מולטי סיסטם
אייקון עגלת קניותאין פריטים בסל
מוצרים
אחרונים
שנצפו
לוגו באג מולטיסיסטם
כל הקטגוריות
    סניפים  |  עזרה ושירות לקוחות  |  דרושים  |   English
באג מחשבים  >   LEGO Star wars: The force awakens – PS4

LEGO Star wars: The force awakens – PS4

יצרן PS4
סדרת משחקי LEGO חוזרת עם הרפתקה מלאה כיף והומור עם סיפור חדש המתרחש בעולם Star Wars!
מק"ט: 5051892199063 

העלילה
LEGO Star Wars: The Force Awakens מציין את חזרתה של סדרת משחקי הווידאו המצליחה והאהובה של LEGO אשר תכניס את האוהדים להרפתקת מלחמת כוכבים חדשה כמו שלא נראתה בעבר. השחקנים יכולים לחוות מחדש את האקשן מהסרט שובר הקופות באופן שרק LEGO יכול להציע, כולל את כל עלילות Star Wars: The Force Awakens המוצג מחדש דרך עדשת LEGO באופן שנון ומצחיק. המשחק גם יכלול תוכן בלעדי אשר ייקח את השחקנים להרפתקה המתרחשת בין עלילות הסרטים Star Wars: Return of the Jedi לבין Star Wars: The Force Awakens ויחשוף מידע נוסף אודות הסרט והדמויות.

חוו מחדש את האקשן
תצללו היישר לתוך חווית מלחמת הכוכבים המשודרגת של LEGO אשר תיקח אתכם עמוק יותר מכל משחק לתוך הסרט, שמסופר מחדש באופן שנון וחכם כמו שרק LEGO יודעת לעשות.

שלבים בלעדיים נוספים
קחו חלק בהרפתקאות חדשות לגמרי המתרחשות לפני הסרט  Star Wars: The Force Awakens דרך שלבים בלעדיים המתרחשים בין Star Wars: Return of the Jedi והסרט החדש.

מגוון של דמויות, כלי רכב ואזורים
שחקו כמו גיבורי הסרט Rey, Finn, Poe Dameron, Han Solo, Chewbacca, C-3PO, BB-8, Kylo Ren וגם General Hux, Captain Phasma בזמן שתחקרו את האזורים הידועים של מלחמת הכוכבים כגון Jakku ו- Starkiller Base ובדרך גם תעשו שימוש במגוון כלי הרכב.

לבנות... ולבנות מחדש
באמצעות מערכת ה“Multi-Builds” המתקדמת על השחקנים לבחור בין מגוון אופציות בנייה על מנת להשלים משימות כגון השלמת פאזלים או בנייה חופשית בכיף כאשר כל אלה יקדמו את עלילת המשחק בדרכים שונות.

קרבות ירי לייזר
השתמשו בסביבתכם כמחסה בזמן קרבות לייזר סוערים ופעלו להדוף את המסדר הראשון חסר הרחמים.

חוו את הגלקסיה כמו שמעולם לא חוויתם
חוו את הריגוש של טיסות מהירות רוויות אקשן, הכוללות קרבות אויר בחלל.

יותר בינה מלאכותית
לוחמי האויב יכולים כעת לתמוך בחילי הסער שלהם באמצעות הלבנים של לגו, כמו גם לקרוא לתגבורת קרקע, אוויר, תחמושת ועוד. מה שנותן להם את בקרב את הכוח של המלא של LEGO!

 
 


מוצרים נוספים בקטגוריות: משחקים, מבצעי צרכן
 PS4
LEGO Star wars: The force awakens – PS4


199 גרסת הדפסה מחיר באילת: 170 ₪
מחיר ל- תשלומים: 5.80 ₪ לחודש (סה"כ 209 ₪)
© כל הזכויות שמורות לבאג מולטיסיסטם בע"מ