באג מולטי סיסטם
אייקון עגלת קניותאין פריטים בסל
מוצרים
אחרונים
שנצפו
לוגו באג מולטיסיסטם
כל הקטגוריות
    סניפים  |  עזרה ושירות לקוחות  |  דרושים  |   English
באג מחשבים  >   No man´s sky – PS4

No man´s sky – PS4

יצרן PS4
צאו לחקור ופתחו מיומנויות הישרדות בסביבת משחק יוצאת דופן ביקום פתוח ואינסופי
מק"ט: 711719850731


יקום פתוח ואינסופי
בין אם מדובר בהר מרוחק או בכוכב התלוי בגובה נמוך מעל קו האופק, תוכלו להגיע לשם. תוכלו לעוף בקלות מפניו של כוכב אחד לאחר, וכל כוכב בשמיים הוא שמש בה תוכלו לבקר. לאן תלכו וכמה מהר תגיעו לשם, זה תלוי בכם – היקום שלכם לעשות בו כרצונכם.

לחקור זה לראות דברים שאיש לא ראה קודם
צאו לחקור מערכות שמש בלתי ממופות שאיש לא חקר לפניכם, וקטלגו צורות חיים חדשות שאיש לא חקר. פני השטח של כל כוכב שתדרכו עליו שונים מהכוכבים האחרים ומיושבים ביצורים שאין באף מקום אחר. גלו פריטים ארכיאולוגיים היכולים לחשוף את סודות היקום ובחרו האם לחלוק את תגליותיכם עם אחרים, החוקרים את אותו היקום במקביל אליכם ואולי תוכלו להשאיר את חותמכם גם על העולמות שלהם.
 
הישרדות מול סכנות
כל מערכת שמש, כוכב לכת, אוקיינוס או מערה מלאים בסכנות. אתם חשופים, ספינת החלל וחליפת ההישרדות שלכם פגיעות, וכל מפגש עם כוחות הטבע עשוי לבחון את הגבולות של מיומנויות ההישרדות שלכם. מקרבות אימתניים בחלל לקטטות על פני הכוכבים תפגשו ביריבים שינסו להביס אתכם. טעות אחת יכולה לגרום לכם לאבד הכל, בעולם המשחק לכל ניצחון ולכל הפסד יש השלכות מרחיקות לכת.
 
סחרו במשאבים ורכשו ציוד וספינות
בין אם אתם רוצים לצאת ולחקור בדרים שאיש לא ראה לפניכם או לטוס במסלול ישיר למרכז הגלקסיה, תוכלו לשחק בכל דרך העולה בעיני רוחכם. עם זאת, אל תתייחסו למסע בביטול, עליכם להתכונן – אספו משאבים יקרי ערך מכוכבי הלכת בדרככם וסחרו בהם על מנת לרכוש את הספינות החליפות והציוד שתצטרכו בדרככם. 
 
 


מוצרים נוספים בקטגוריות: משחקים
 PS4
No man´s sky – PS4


99 גרסת הדפסה מחיר באילת: 85 ₪
מחיר ל- תשלומים: 2.89 ₪ לחודש (סה"כ 104 ₪)
© כל הזכויות שמורות לבאג מולטיסיסטם בע"מ