באג מולטי סיסטם
אייקון עגלת קניותאין פריטים בסל
מוצרים
אחרונים
שנצפו
לוגו באג מולטיסיסטם
כל הקטגוריות
    סניפים  |  עזרה ושירות לקוחות  |  דרושים  |   English
באג מחשבים  >   Watch Dogs 2 – Xbox ONE

Watch Dogs 2 – Xbox ONE

יצרן Xbox One
מרקוס הולאווי הוא האקר צעיר ומבריק החובר ל קבוצת האקרים ידועה לשמצה במטרה לחשוף את הסכנות הסמויות של מערכת ה-ctOS 2.0, הנשלטת על ידי תאגידים מושחתים העושים בה שימוש שלא כדין בפיקוח וביצוע מניפולציות על אזרחים בקנה מידה עצום
מק"ט: 3307215966853העלילה
בשנת 2016, ctOS 2.0 מערכת ההפעלה המתקדמת המתפעלת את תשתיות העיר, יושמה בכמה ערים בארה"ב בכדי ליצור מטרופולין בטוח ויעיל יותר. שחקו כמרקוס הולאווי, האקר צעיר ומבריק המתגורר באזור המפרץ של סן פרנסיסקו, העיר בה החלה מהפכת ההייטק. חברו ל-DedSec, קבוצה ידועה לשמצה של האקרים, במטרה לחשוף את הסכנות הסמויות של המערכת ctOS 2.0, הנשלטת על ידי תאגידים מושחתים, אשר עושים בה שימוש שלא כדין בפיקוח וביצוע מניפולציות על אזרחים בקנה מידה עצום. באמצעות ידע הפריצה שלכם ובסיוע קבוצת DedSec, בצעו את פריצת המאה, הכריעו את ctOS 2.0 והחזירו לאנשים את החופש השייך להם.

ברוכים הבאים לאזור המפרץ בסן פרנסיסקו
חקרו עולם פתוח, מסיבי ודינמי, המציע מגוון מדהים של אפשרויות משחק: פתחו לעצמכם נתיב תחבורה בפקקי תנועה בזמן שאתם מנהלים מרדף מכוניות מסוכן ברחובותיה המתפתלים של סן פרנסיסקו, קפצו בין גגות בשכונות הצבעוניות של אוקלנד או חדרו אל תוך המשרדים של חברות חוד החנית מעמק הסיליקון. יש הרבה סודות לחשוף במקום לידתה של מהפכת ההייטק.

השתמשו ביכולות הפריצה שלכם כנשק
פרצו אל מערכות תשתית העיר, לכל מכשיר שמחובר אליהן ולמסד הנתונים האישיים של כל אחד. השתלטו על רחפנים, מכוניות, מנופים, רובוטי אבטחה, ועוד הרבה. פרצו למערכות של האויבים כמו גם לעוברים ושבים – בצעו מניפולציות בדרכים שונות על מנת להפעיל שרשרת אירועים בלתי צפויה. כל אדם, כל רכב שהם נוהגים בו, כל מכשיר מחובר שברשותם חשוף לפריצה.

אתם בשליטה
השתמשו ביכולות הפריצה וההתגנבות שלכם להשלים משימות מבלי לפגוע באויבים, או שלבו בין פריצה וכלי נשק לגישה אכזרית יותר. התמקצעו בכישורים שונים המתאימים לסגנון המשחק שלכם ושדרגו את כלי הפריצה שלכם - מכוניות בשלט רחוק, רחפנים, נשק תוצרת מדפסת תלת ממד ועוד.

צרו קשר עם חברים באופן פשוט וחלק
הישארו מחוברים לחברים שלכם באמצעות חוויה מרובת שחקנים חלקה הכוללת Co-op וגם משחק של אחד נגד השני, כולם זמינים בעולם פתוח משותף לכולם.

  


מוצרים נוספים בקטגוריות: משחקים, מבצעי צרכן
 Xbox One
Watch Dogs 2 – Xbox ONE


199 גרסת הדפסה מחיר באילת: 170 ₪
מחיר ל- תשלומים: 5.80 ₪ לחודש (סה"כ 209 ₪)


© כל הזכויות שמורות לבאג מולטיסיסטם בע"מ