באג מולטי סיסטם
אייקון עגלת קניותאין פריטים בסל
מוצרים
אחרונים
שנצפו
לוגו באג מולטיסיסטם
כל הקטגוריות
    סניפים  |  עזרה ושירות לקוחות  |  דרושים  |   English
באג מחשבים  >   Watch Dogs 2 –Collectors edition - Xbox ONE

Watch Dogs 2 –Collectors edition - Xbox ONE

יצרן Xbox One
מרקוס הולאווי הוא האקר צעיר ומבריק החובר ל קבוצת האקרים ידועה לשמצה במטרה לחשוף את הסכנות הסמויות של מערכת ה-ctOS 2.0, הנשלטת על ידי תאגידים מושחתים העושים בה שימוש שלא כדין בפיקוח וביצוע מניפולציות על אזרחים בקנה מידה עצום
מק"ט: 3307215968710העלילה
בשנת 2016, ctOS 2.0 מערכת ההפעלה המתקדמת המתפעלת את תשתיות העיר, יושמה בכמה ערים בארה"ב בכדי ליצור מטרופולין בטוח ויעיל יותר. שחקו כמרקוס הולאווי, האקר צעיר ומבריק המתגורר באזור המפרץ של סן פרנסיסקו, העיר בה החלה מהפכת ההייטק. חברו ל-DedSec, קבוצה ידועה לשמצה של האקרים, במטרה לחשוף את הסכנות הסמויות של המערכת ctOS 2.0, הנשלטת על ידי תאגידים מושחתים, אשר עושים בה שימוש שלא כדין בפיקוח וביצוע מניפולציות על אזרחים בקנה מידה עצום. באמצעות ידע הפריצה שלכם ובסיוע קבוצת DedSec, בצעו את פריצת המאה, הכריעו את ctOS 2.0 והחזירו לאנשים את החופש השייך להם.

ברוכים הבאים לאזור המפרץ בסן פרנסיסקו
חקרו עולם פתוח, מסיבי ודינמי, המציע מגוון מדהים של אפשרויות משחק: פתחו לעצמכם נתיב תחבורה בפקקי תנועה בזמן שאתם מנהלים מרדף מכוניות מסוכן ברחובותיה המתפתלים של סן פרנסיסקו, קפצו בין גגות בשכונות הצבעוניות של אוקלנד או חדרו אל תוך המשרדים של חברות חוד החנית מעמק הסיליקון. יש הרבה סודות לחשוף במקום לידתה של מהפכת ההייטק.

השתמשו ביכולות הפריצה שלכם כנשק
פרצו אל מערכות תשתית העיר, לכל מכשיר שמחובר אליהן ולמסד הנתונים האישיים של כל אחד. השתלטו על רחפנים, מכוניות, מנופים, רובוטי אבטחה, ועוד הרבה. פרצו למערכות של האויבים כמו גם לעוברים ושבים – בצעו מניפולציות בדרכים שונות על מנת להפעיל שרשרת אירועים בלתי צפויה. כל אדם, כל רכב שהם נוהגים בו, כל מכשיר מחובר שברשותם חשוף לפריצה.

אתם בשליטה
השתמשו ביכולות הפריצה וההתגנבות שלכם להשלים משימות מבלי לפגוע באויבים, או שלבו בין פריצה וכלי נשק לגישה אכזרית יותר. התמקצעו בכישורים שונים המתאימים לסגנון המשחק שלכם ושדרגו את כלי הפריצה שלכם - מכוניות בשלט רחוק, רחפנים, נשק תוצרת מדפסת תלת ממד ועוד.

צרו קשר עם חברים באופן פשוט וחלק
הישארו מחוברים לחברים שלכם באמצעות חוויה מרובת שחקנים חלקה הכוללת Co-op וגם משחק של אחד נגד השני, כולם זמינים בעולם פתוח משותף לכולם.

 

מהדורת סן פרנסיסקו (מהדורת אספנים)
מהדורת סן פרנסיסקו מאפשרת לשחקנים לשקוע לגמרי בתוך המקום בו החלה מהפכת ההי טק ומציעה לכם העתק באיכות גבוהה של אחד מההאקרים הטובים ביותר של המאה הנוכחית, מרקוס הולאווי.

המהדורה כוללת:

תוכן פיזי

  • עותק משחק Watch Dogs 2
  • אריזת פרמיום בנושא סן פרנסיסקו
  • פסלון באיכות גבוהה של מרקוס הולאווי (גובה: 24 ס"מ)
  • מפה דו צדדית של סן פרנסיסקו המראה נקודות ציון חשובות במשחק
  • 3 ליטוגרפיות של סן פרנסיסקו, מרקוס ו-DedSec
  • מדבקה למחשב נייד בהשארת סן פרנסיסקו.

 

תוכן דיגיטאלי

משימת רוצח הזודיאק
משימת שחקן יחיד נוספת בה תשחקו בתור מרקוס - רוח רפאים בלתי רצויה מהעבר של סן פרנסיסקו צצה לפתע אחרי תרדמת של 50 שנה. רוצח אכזרי מסמן את קורבנותיו בסמלי זודיאק ומשאיר זירות פשע מבוימות בכל רחבי אוקלנד באותו אופן שפעל רוצח הזודיאק משנות השישים. הרוצח מתגרה במשטרה ובתקשורת עם מסרים מוצפנים. פענחו את המסרים וצודו את הרוצח, השלימו את המשימות וקבלו בונוס דיגיטלי נוסף, חליפת אסיר אורבנית.

2 ערכות תוכן להתאמה אישית:

ערכת נושא PUNK
ערכה המקנה למרקוס תלבושת חדשה לעצמו, לרכב, לרחפן או לנשק שלו בסגנון Punk.

ערכת נושא STREET ART
ערכה המקנה למרקוס תלבושת חדשה לעצמו, לרכב, לרחפן או לנשק שלו בהשארת אומנות רחוב.

 
 


מוצרים נוספים בקטגוריות: משחקים
 Xbox One
Watch Dogs 2 –Collectors edition - Xbox ONE


349 גרסת הדפסה מחיר באילת: 298 ₪
מחיר ל- תשלומים: 10.18 ₪ לחודש (סה"כ 366 ₪)


© כל הזכויות שמורות לבאג מולטיסיסטם בע"מ