באג מולטי סיסטם
אייקון עגלת קניותאין פריטים בסל
מוצרים
אחרונים
שנצפו
לוגו באג מולטיסיסטם
כל הקטגוריות
    סניפים  |  עזרה ושירות לקוחות  |  דרושים  |   English
באג מחשבים  >   TITANFALL 2 - PS4

TITANFALL 2 - PS4

יצרן PS4
טייס וטיטאן מתאחדים באופן שטרם נראה בסדרתTitanfall. עם מערכה לשחקן יחיד שחוקרת את הקשר הייחודי בין האדם המכונה, ובגיבוי של חוויית משחק מרובה-משתתפים מעמיק יותר, Titanfall 2 מספק פעילות בקצב מהיר עם פיתולי עלילה חדשניים.
מק"ט: 5035223116912


משחקיות מתקדמת עמוסת פעילות
Titanfall 2 מספק לכל אחד הנאה יוצאת מן הכלל, ולא משנה אם משחקים כטייס, טורפי הפסגה של החזית או כטיטאן, מכונת מלחמה בגובה של 7 מטרים. זהו משחק זורם המציע חוויות לחימה מרתקות שאין להן מקבילה.

מערכה לשחקן יחיד
צעדו קדימה אל החזית כרובאים מהמיליציה עם שאיפות להפוך לטייסים. אתם תשחקו לוחם נטוש מאחורי קווי האויב, וכנגד כל הסיכויים אתם תצטרכו לחבור לטיטאן מסוג חלוץ ולבצע משימה שאף פעם לא הייתם מיועדים אליה.

משחק מרובה משתתפים מעמיק יותר
עם שישה טיטאנים חדשים לחלוטין, מגוון יכולות טייסים קטלניות חדשות, מערכת התאמה אישית מורחבת, מצבים חדשים ועוד הרבה דברים אחרים, Titanfall 2 מעניק לשחקנים את חוויית המשחק מרובה-המשתתפים העמוקה ביותר, בדיוק כמו שהם ביקשו.

שחקו עם חברים, ופגשו חברים חדשים
המרקם החברתי של Titanfall 2, הרשתות, מקל על המשחק עם חברים ותיקים וחדשים כאחת. לא משנה אם מדובר בהתחברות חברתית או תחרותית, שחקנים יכולים ליצור מגוון רשתות או להתחבר אליהן, בהתאם לסגנונות המשחק וההעדפות שלהם.
 


מוצרים נוספים בקטגוריות: משחקים, משחקי חופש גדול
 PS4
TITANFALL 2 - PS4


49 גרסת הדפסה מחיר באילת: 42 ₪
מחיר ל- תשלומים: 1.43 ₪ לחודש (סה"כ 51 ₪)

© כל הזכויות שמורות לבאג מולטיסיסטם בע"מ