באג מולטי סיסטם
אייקון עגלת קניותאין פריטים בסל
מוצרים
אחרונים
שנצפו
לוגו באג מולטיסיסטם
כל הקטגוריות
    סניפים  |  עזרה ושירות לקוחות  |  דרושים  |   English
באג מחשבים  >   Batman: Return to Arkham - Xbox ONE

Batman: Return to Arkham - Xbox ONE

יצרן Xbox One
אוסף המכיל את המשחקיםBatman: Arkham Asylum ו- Batman: Arkham City במהדורה המותאמת לקונוסלות הדור הבא
מק"ט: 5051892199421


Batman: Return to Arkham
האוסף החדש מבית האחים וורנר ו-DC מאגד יחד את המשחקיםBatman: Arkham Asylum ו- Batman: Arkham City, שני כותרי משחקי הווידאו המעוטרים ביותר של דור הקונסולות הקודם. שני הכותרים משוחזרים ומותאמים לקונסולות הדור הבא ומשתמשים במנוע Unreal Engine 4. המשחקים, המפותחים על ידי אולפן Virtuos, מעניקים למעריצים הזדמנות לשחק בשני הכותרים הראשונים בסדרת Batman: Arkham כולל כל תוכן הבונוס שניתן במסגרת מהדורת Game of the Year וליהנות מגרפיקה משופרת וכן ממודלים, סביבות, תאורה, אפקטים והצללות משודרגות.
 
Batman: Arkham Asylum
משחק המספר כיצד הכול התחיל. המשחק, שפותח במקור על ידי אולפני Rocksteadyוהושק ב-2009, היווה אבן יסוד בכל הקשור למשחקי פעולה-הרפתקה-גיבורי על וחשפה את השחקנים להרפתקה בעלת אווירה ייחודית ואפלה שלקחה אותם אל מעמקי בית המשוגעים Arkham. בסיפור מקורי שנכתב במיוחד עבור המשחק, יכלו השחקנים לנוע בצללים, לזרוע פחד בקרב אויביהם ולהתעמת מול הג´וקר ומול מגוון מנבלי גות´הם סיטי הידועים לשמצה, ביניהם הארלי קווין, ביין, קילר קרוק, פויזן אייבי והדחליל שהשתלטו על בית המשוגעים.

Batman: Arkham City
המשחק הושק ב-2011 והוא משחק ההמשך ל Batman: Arkham Asylum מבית אולפני Rocksteady. המשחק נבנה על גבי היסוד האינטנסיבי והחווייתי של Arkham Asylum ושלח את השחקנים לסייר ברחובותיה העשירים של ארקהאם סיטי – "ביתם" המאובטח של כל הבריונים, הגנגסטרים וראשי הפשע של העיר גות´הם. עם מגוון אדיר של הפושעים המסוכנים ביותר של גות´הם, ביניהם קטוומן, הג´וקר, איש החידות, דו פרצוף, הפינגווין, מר פריז ורבים אחרים, המשחק מאפשר לשחקנים להיכנס לנעליו של האביר האפל ולהילחם בשם הצדק נגד העצורים ב- Arkham City.
 


מוצרים נוספים בקטגוריות: משחקים, מבצעי צרכן
 Xbox One
Batman: Return to Arkham - Xbox ONE


199 גרסת הדפסה מחיר באילת: 170 ₪
מחיר ל- תשלומים: 5.80 ₪ לחודש (סה"כ 209 ₪)

© כל הזכויות שמורות לבאג מולטיסיסטם בע"מ