באג מולטי סיסטם
אייקון עגלת קניותאין פריטים בסל
מוצרים
אחרונים
שנצפו
לוגו באג מולטיסיסטם
כל הקטגוריות
    סניפים  |  עזרה ושירות לקוחות  |  דרושים  |   English
באג מחשבים  >   FINAL FANTASY XV - special edition

FINAL FANTASY XV - special edition

יצרן Xbox One
התכוננו להיות במרכז הרפתקת הפנטזיה האולטימטיבית. היכנסו לעולם של FINAL FANTASY XV ותחוו קרבות רווים באקשן לאורך המסע שלכם. היכנסו לנעליו של נוקטיס, יורש העצר של ממלכת לושיס במסעו להשבת המולדת מבין ציפורניו של צבא הקיסר.
מק"ט: 5021290073791


העלילה
במסע עם חבריו לחתונתו עם ארוסתו לונה, מגלה הנסיך נוקטיס כי ארצו נכבשה ונפלה לידי האויב תוך מצג שווא של הסכם שלום.  על נוקטיס לאסוף את כוחותיו במטרה לחשוף את האמת ולהשיב לידיו את השליטה על המולדת. נוקיטס וחבריו הנאמנים חייבים להתגבר על סדרת מכשולים בעולם מרהיב, מלא ביצורים מופלאים וגדולים מהחיים, תרבויות מגוונות ואויבים בוגדניים.
 
חווית קרבות גדושה באקשן
צרו בהתאמה אישית את מערך הנשק שלכם ועשו שימוש בכוחות הייחודיים של כל אחת מהדמויות. כל זאת, בתוך מערכת ידידותית למשתמש, בעלת עומק ואיכות. שגרו את עצמכם למספר נקודות בתוך שדה הקרב, הנחיתו מכת מחץ טקטית, רקחו כישופים עוצמתיים בזמן שהקבוצה מתקדמת במשחק.
 
לצאת למסע ללא גבולות
קחו את ההגה והחלו במסע מהעיר הבירה אל עבר דרכים צדדיות עם חבריכם הטובים, או סיירו ברגל וגלו נוף רחב ידיים השוקק בחיות בר, מערות מסוכנות וערים מלאות בהרפתקאות.
 
חוו קשרי חברות מיוחדים
כמו נוקטיס, גם אתם תחושו את קשרי החברות של הקבוצה הולכים ומתהדקים במהלך המסע אותו תעברו יחדיו. נדרשים כוח רב ואומץ לשם החזרת ארץ המולדת שלכם, אך יותר מכך אחדות הקבוצה. שיתוף פעולה קבוצתי של נוקטיס וחבריו יקנה לכם כוח גדול יותר ויאפשר ביצועים מרשימים יותר.
 
הדמויות
נוקטיס: יורש העצר המיועד של כס לוסיאן, המבחן של נוקטיס החל כאשר יצא מעיר המלכות במטרה להינשא ללונה. בעת לחימה, נוקטיס מפעיל נשק אדיר אותו הוא מייצר בכוחות עצמו בלבד, כוח אשר ירש משושלתו המלכותית.
 
גלדיוס: בנם הבכור של משפחת אמיסטיה שמאז ומתמיד שירתה והגנה על משפחת המלוכה של לושיס. הקשר החזק שנוצר בין גלדיוס לבין נוקטיס הוא מעבר לשומר ראש. עם הכוח העצום שלו, הוא תמיד עומד מוכן לשמור על חבריו מפני פגיעה.
 
איגניס: גדל לצידו של נוקטיס כחלק מייעודו להיות היועץ של יורש העצר. חינוך אינטנסיבי החדיר בו תושייה וקור רוח הנדרשים לתפקיד. החוש הטקטי המדהים שלו, הכרחי וחיוני למסעו של נוקטיס.
 
פרומפטו: חיבור מידי נוצר בין פרומפטו לנוקטיס כשנפגשו לראשונה בילדותם. פרומפטו הוא בחור צעיר מפשוטי העם שמצא את העומק והכוח שבתוכו, כאשר טרגדיית הפלישה מתרחשת בממלכה. הוא שואף לשאת יותר משקל על עצמו במטרה להקל על הנטל שנופל על חבריו ולשפר את מצב רוחם.
 
לונה: ללונה ונוקטיס יש זיכרונות ילדות רבים וטובים אך ימי תמימותם נקטעו בפתאומיות כאשר ביתה נכבש על ידי האימפריה. היא התרוממה והפכה לאורקל הצעירה ביותר בהיסטוריה. היא נערצת ומכובדת מאוד בעולם כולו וכעת היא מחפשת את האיחוד עם האלים כדי לסייע לנוקטיס במסעו.
 
ריג´ס: המלך המכהן של הממלכה אשר גידל לבד את נוקטיס בנו. למשך שנים רבות הוא שמר על חומת קסמים שהקיפה את העיר והגנה עליה מפני פולשים. טרגדיה מתרחשת בעת חתימת הסכם השלום עם נפלהיים שבמהלכה המלך ריג´ס נרצח.
 
 
 
מהדורת Special edition כוללת
  • עותק משחק - FINAL FANTASY XV
  • מארז מתכת בעיצוב מיוחד ובלעדי למהדורה זו בלבד
  • תוספת תוכן בונוס להורדה –חרב  Masamune האגדית


מוצרים נוספים בקטגוריות: משחקים
 Xbox One
FINAL FANTASY XV -  special edition


79 גרסת הדפסה מחיר באילת: 68 ₪
מחיר ל- תשלומים: 2.30 ₪ לחודש (סה"כ 83 ₪)

© כל הזכויות שמורות לבאג מולטיסיסטם בע"מ