באג מולטי סיסטם
אייקון עגלת קניותאין פריטים בסל
מוצרים
אחרונים
שנצפו
לוגו באג מולטיסיסטם
כל הקטגוריות
    סניפים  |  עזרה ושירות לקוחות  |  דרושים  |   English
באג מחשבים  >   STEEP – PS4

STEEP – PS4

יצרן PS4
סיירו בעולם הפתוח והמאסיבי של האלפים ואלסקה, שם האבקה תמיד טרייה והמסלול אף פעם לא נגמר. היענו לאתגר וכבשו את ההרים הגבוהים ביותר בעולם באמצעות מגלשיים, חליפת רחף, סנובורד ומצנח רחיפה.
מק"ט: 3307215974292


 

 

ההר הוא שלכם לחקור - הדקו חגורות, התלבשו היטב וקפצו פנימה
סיירו בעולם הפתוח והמאסיבי של האלפים ואלסקה, שם האבקה תמיד טרייה והמסלול אף פעם לא נגמר. היענו לאתגר וכבשו את ההרים הגבוהים ביותר בעולם באמצעות מגלשיים, חליפת רחף, סנובורד ומצנח רחיפה. שחקו לבד או זה לצד זה עם שחקנים אחרים. צלמו ושתפו את הפעלולים המטורפים ביותר שאי פעם תועדו. אתגרו את חבריכם לנסות את המסלולים המותאמים אישית שלכם. בנוסף, הציבו אתגרים לשחקנים אחרים ברחבי העולם להביס את המהלכים הטובים ביותר שלכם וחוו מחדש את ההתרסקויות המרהיבות ביותר שלכם. 

גלשו בדרך שלכם
נווטו בעולם הפתוח בחופשיות, בחרו את המסלול המתאים כיצד לחקור את ההרים העצומים שבמשחק. בחרו בין ארבע דרכים ייחודיות לחציית ההר: סקי, חליפת רחף, סנובורד, או במצנח רחיפה. חצו שטחים ושמים מושלגים, גלו מקומות נסתרים או פשוט תיהנו מכל היופי ההררי שיש לאלפים ולאלסקה להציע. 

חוו רגעים בלתי נשכחים עם שחקנים אחרים
שתפו חוויות מרגשות ומלאות באדרנלין עם שחקנים אחרים. פגשו שחקנים אחרים ובחרו אם לעקוב אחריהם או לשחק ביחד. שחקו יחד עם חברים כדי לבצע את הפעלולים הכי מטורפים שאפשר להעלות על הדעת. באפשרותכם אפילו לערבב סוגי ספורט בכדי ליצור פעלולים פרועים. אתגרו את חבריכם לנצח את השיאים האישיים שלכם, במסלולים ובניקוד. 

קחו חלק במגוון רחב של אתגרים
תוכיחו שאתם מלכי ההר על ידי התנסות באתגרים ייחודיים ומרהיבים, שישימו את כישוריכם תחת מבחן. השתתפו באתגרים ייחודיים לכל אחד מענפי ספורט, כגון אויר פתוח, קרבה בזמן תעופה או גלישה ביערות. התחרו עם החברים שלכם ועם שחקנים אחרים בכל אתגר באמצעות טבלאות ההישגים. קחו חלק בהרפתקאות גלישה מדהימות, חקרו את סודות ההרים וחוו רגעים ייחודיים. 

שתפו הכול
חושבים שמעשי הגבורה שלכם שווים שיתוף? חוו מחדש רגעים ואתגרים אפים ושתפו אותם בכל סוגי המדיה החברתית. בכל פעם שאתם יוצרים מסלול חדש במדרונות ההר, אתם יוצרים מסלול יחיד במינו בו חבריכם יכולים לצפות ולחוות און ליין. חוו מחדש את כל הנתיבים המרהיבים ביותר שלכם, הטריקים האפים והפעלולים הפרועים. בחרו את זוויות הצילום האידיאלית עבורכם, הקצב, והמהירויות במטרה ליצור את הפוסט המושלם ואתגרו את שאר שחקני העולם לביצועים טובים יותר.

 מוצרים נוספים בקטגוריות: משחקים, מבצעי צרכן
 PS4
STEEP – PS4


49 גרסת הדפסה מחיר באילת: 42 ₪
מחיר ל- תשלומים: 1.43 ₪ לחודש (סה"כ 51 ₪)
© כל הזכויות שמורות לבאג מולטיסיסטם בע"מ