באג מולטי סיסטם
אייקון עגלת קניותאין פריטים בסל
מוצרים
אחרונים
שנצפו
לוגו באג מולטיסיסטם
כל הקטגוריות
    סניפים  |  עזרה ושירות לקוחות  |  דרושים  |   English
באג מחשבים  >   Metal Gear solid V: the definitive experience - PS4

Metal Gear solid V: the definitive experience - PS4

יצרן PS4
אוסף המכיל את המשחקים Metal Gear solid V : The phantom pain ו- Metal Gear solid V : Ground zeroes ומגוון אדיר של משימות, נשקים, מגנים, תלבושות וחפצים דיגיטליים
מק"ט: 4012927102060


The phantom pain
הפלישה הסובייטית לאפגניסטן פתחה חזית חדשה במלחמה הקרה, ובשנת 1984 מופיע לפתע אדם בעל עין אחת וזרוע תותבת. אלה המכירים אותו קוראים לו סנייק, המתנקש האגדי שבעברו הותקף והושאר בתרדמת ע"י רשת ריגול אמריקנית פרטית. סנייק מלווה ע"י חברו הוותיק אוסלוט אשר הציל אותו בעבר כאשר קם מתרדמתו.כעת, שותפו לשעבר של סנייק מוחזר ע"י כוחות סובייטים באפגניסטן, וסנייק נאלץ לצאת למשימת יחיד על מנת להצילו ולהוכיח לעולם כי שכיר החרב האגדי עודנו חי ובועט. השלב הראשון של המשימה גם יעניק לסנייק את ההזדמנות לנקום ברשת הריגול אשר פגעה בו בעבר.

Ground zeroes
המשחק מתרחש במתקן אמריקני בקובה בשנת 1975, בתקופה של רגיעה יחסית במלחמה הקרה. בתקופה זו ארגון צבאי קטן מכה שורש באזור האיים הקריביים ומהווה סוג חדש של איום – צבא ללא מדינה וללא ארץ לקרוא לה בית. חרושת שמועות גורסת כי צבא קטן ומסתורי זה הניחו ידיו על נשק גרעיני ומאיים על שלום העולם. מלבד העלילה המרכזית המשחק מכיל מספר משימות משנה ומספר אתגרים נוספים המציעים אתגרים נוספים וניקוד נוסף.
מוצרים נוספים בקטגוריות: משחקים
 PS4
  Metal Gear solid V: the definitive experience - PS4


129 גרסת הדפסה מחיר באילת: 110 ₪
מחיר ל- תשלומים: 3.76 ₪ לחודש (סה"כ 135 ₪)
© כל הזכויות שמורות לבאג מולטיסיסטם בע"מ