באג מולטי סיסטם
אייקון עגלת קניותאין פריטים בסל
מוצרים
אחרונים
שנצפו
לוגו באג מולטיסיסטם
כל הקטגוריות
    סניפים  |  עזרה ושירות לקוחות  |  דרושים  |   English
באג מחשבים  >   The crew - Ultimate edition – PS4

The crew - Ultimate edition – PS4

יצרן PS4
מהדורת "הכל באחד" של משחק הנהיגה-פעולה המהפכני הכוללת את המשחק המקורי, כל המשימות והמצבים ששוחררו מאז ההשקה, חבילת ההרחבה The Crew Wild Run, Season Pass ואת חבילת ההרחבה החדשה The Crew Calling All Units.
מק"ט: 3307215982167


המהדורה הכוללת של The Crew מכילה
  • המשחק המקורי The Crew
  • חבילת הרחבה The Crew Wild Run
  • חבילת הרחבה The Crew Calling All
  • כל 19 המכוניות מה-Season Pass
 
 
רכבו במגרש המשחקים המושלם לנהיגה
כל שטח ארצות הברית לרשותכם – כל הכבישים ומה שביניהם. כל סוג שטח שניתן להעלות על הדעת זמין לנהיגה – מרחובות עיר עמוסים, לפרברים, גבעות, שדות חקלאות, קניונים, מדברים, דיונות ואפילו מסלולי מרוצים. הכנסו לעולם פתוח של 5000 קמ"ר, מכבישים ועד שטח פתוח, עם תאורה מציאותית וגרפיקה מהממת. סעו בארצות הברית בחופשיות מושלמת, בצעו פעלולים, שלטו במיומנויות נהיגה והתחרו באופן מיידי מול נהגים אחרים באמצעות כלים חברתיים ממעלה ראשונה.
 
כווננו את הרכבים שלכם כדי לשלוט בכל פני השטח
מלאו את המוסך שלכם במכוניות עוצמתיות, אופנועים זריזים, משאיות "מונסטר" בלתי ניתנות לעצירה, מכוניות "דריפט" חמקניות, "דרגסטרים" שואגים ורכבים משטרתיים בלעדיים. שדרגו את הרכבים שלכם וכווננו אותם כך שיתאימו לכביש, שטח ומסלול מירוצים וכל שאר סוגי השטח .
 
היו ספונטנים
הפכו את המפגשים על הכביש לבריתות או יריבויות מול אחרים, צרו אתגרים מיידיים עם חבריכם לנהיגה. קפצו אל ומחוץ לצוותים תוך מסע בעולם הפתוח. השלימו 30 שעות של קמפיין יחיד או משחק מרובה משתתפים עם חבריכם וחפצו יריבויות חדשות בהן תוכלו להתמודד באליפות "הפסגה", סדרת תחרויות שבועיות המתרחשת ברחבי ארצות הברית, הוכיחו את כישורי הנהיגה שלכם והפכו לשוטר מספר אחת או לנהג המבוקש ביותר בעימות מתמשך המתחולל בכל זמן, בכל מקום.

בחרו באיזה צד אתם: החוק או הרחוב
פעלו לבד או הצטרפו לצוות משטרתי על מנת לאתר וללכוד נהגי מרוצי רחוב בעולם פתוח עצום ועמוס באקשן. מרחובות עירוניים עמוסים ועד לאזורים הרריים, תפסו את פורעי החוק תוך שימוש בפני השטח לטובתכם והשתמשו בכישורים מיוחדים כדוגמת הגבלת מהירותם או כיבוי אמצעי השליטה שלהם באמצעות פולס אלקטרומגנטי. העלו את ההימור נגד יריביכם, היו המקל שבין הגלגלים שלהם והפכו לשוטרים מספר אחת!
 
אלמנטים פורצי דרך
משחק הנהיגה בעולם פתוח הטוב ביותר, ארצות הברית כולה, יחד עם אתגרים מלהיבים והפתעות. כל החוויה שבנהיגה יחד עם מגוון גדול של מכוניות, אופנועים, משאיות "מונסטר", מכוניות "דריפט" ודרגסטרים בעלי 8 אפשרויות כוונון שיעזרו לכם להסתגל לכל שטח וכמובן, סדרה שלמה של כלי רכב משטרתיים.
אפשרויות משחק בלתי מוגבלות, קמפיין מרובה משתתפים ותחרויות "הפסגה".
 


מוצרים נוספים בקטגוריות: משחקים, מבצעי צרכן
 PS4
The crew - Ultimate edition – PS4


159 גרסת הדפסה מחיר באילת: 136 ₪
מחיר ל- תשלומים: 4.64 ₪ לחודש (סה"כ 167 ₪)


© כל הזכויות שמורות לבאג מולטיסיסטם בע"מ