באג מולטי סיסטם
אייקון עגלת קניותאין פריטים בסל
מוצרים
אחרונים
שנצפו
לוגו באג מולטיסיסטם
כל הקטגוריות
    סניפים  |  עזרה ושירות לקוחות  |  דרושים  |   English
באג מחשבים  >   Torment: Tides of Numenera - Xbox one

Torment: Tides of Numenera - Xbox one

יצרן Xbox One
יורש רוחני ל-Planescape: Torment – משחק משנות ה-90 שהפך לסמל השאפתני של משחקי התפקידים בעלי העלילה העמוקה.
מק"ט: 5902385104173


 
חזרה לעולם ה- Torment
המשחק, שהביא עמו את תור הזהב של משחקי התפקידים לפלטפורמות המודרניות, מתמקד בעלילה עמוקה, תמטית ומספקת, המתרחשת בעולם שאיננו דומה לשום דבר אחר – כדור הארץ בעוד מיליארד שנים. מעבר לעלילה המושקעת ומעוררת המחשבה, המתנהלת בשיטת קרב מבוסס תורות, Torment: Tides of Numenera מציע לשחקן לקבל מאות החלטות הרות-גורל אשר משנות את הסיפור כולו, כך שבכל פעם תשחקו במשחק מחדש, התפתחות העלילה תמיד תהיה שונה. Torment: Tides of Numenera ממשיך את המורשת התמטית של המשחק עטור השבחים Planescape: Torment. בעולמו הבדיוני של מונטה קוק, נומנרה, הטורמנט החדשה שואלת: מהי משמעות חייו של אדם? אנו יוצרים חוויה עשירה שחוקרת תמות עמוקות ואישיות.
 
הרקע
העולם התשיעי של נומנרה הוא חיזוי פנטסטי של עולם בו ציוויליזציות מתקדמות ביותר עלו ונפלו והותירו את המצאותיהן מאחור. הישגיהן הפכו לחלק מפזורת העידנים... עכשיו, הגיע הזמן לקחת את הכוחות העתיקים הללו. בני האדם של העולם התשיעי לוקחים ומשתמשים במה שהם יכולים. הם קוראים לחפצים האלה הנומנרה.
 
העלילה
אחד מבני האדם האלה מגלה דרך לנצל את נומנרה כדי להתחזק, להתגרות במוות, לדלג על פני מאות שנים ברצף של גופים. אך הוא מגלה תופעת לוואי בלתי צפויה: אתם.
 
החלטות ותוצאות
Torment הוא משחק של תגובות עמוקות ושקיעה בתוך חזיון חדש ומוזר. חשפו את המסלול דרך נופים מוזרים, מעבר לפני עולמות משונים ועצומים. תוכלו למצוא בני לוויה למסע בהמשך הדרך, אשר מהווים מראה לבחירותיכם. תתמודדו מול אויבים אשר ברשותם כוח עצום ובסופו של דבר, יכריחו אתכם להתמודד מול השאלה: מהי משמעות חייו של אדם?מוצרים נוספים בקטגוריות: משחקים
 Xbox One
Torment: Tides of Numenera - Xbox one


59 גרסת הדפסה מחיר באילת: 50 ₪

 
 
© כל הזכויות שמורות לבאג מולטיסיסטם בע"מ