באג מולטי סיסטם
אין פריטים בסל
מוצרים
אחרונים
שנצפו
    סניפים  |  עזרה ושירות לקוחות  |  דרושים  |   English
באג מחשבים  >   מתאמים ארגונומיים לאגודלים לבקרי PS4 מדגם Kontrol Freek fps freek Phantom

מתאמים ארגונומיים לאגודלים לבקרי PS4 מדגם Kontrol Freek fps freek Phantom

יצרן Kontrol Freek
מתאמים ארגונומיים לאגודלים לבקרי PS4 מבית Kontrol Freek מוסיפים גובה של 10.1 מ"מ לידיות הבקר שלכם ומוסיף לאחיזה היציבה עבור המשחקים שלכם. תוספת הגובה מגדילה את המרחק הרדיאלי של הידית האנלוגית ב-47% ומגדילה את טווח התנועה ב-135%.
מק"ט: 700729966174


הכירו את ה- Freek Phantom
הכפתורים של FPS Freek Phantom מוסיפים גובה של 10.1 מ"מ לידיות ה-OEM שלכם, וכך יש לכם יותר מקום לכוון למטרה באופן מדויק יותר, תוך שיפור ניכר בדיוק ובשליטה. העצוב המחוספס מבוסס הלייזר מוסיף לאחיזה היציבה עבור משחקי יריות בגוף ראשון בהם הדיוק מתוגמל ברצפי חיסולים.
 
שליטה משופרת
תוספת הגובה מגדילה את המרחק הרדיאלי של הידית האנלוגית ב-47%, וזה מגדיל את טווח התנועה ב-135%. הגדלה זו מספקת את היכולת לבצע תנועות יותר קטנות ויותר מדויקות במהלך המשחק, וכך ניתן ליהנות מהגדלת הרגישות של בקר המשחק עד לרמות מקסימום כדי לפנות יותר מהר מהיריבים במהלך המשחק, ואז לגבור עליהם. עם התועלות הללו אתם יכולים להוציא את המיטב מכל סוגי הנשקים ולהוביל את יחס החיסולים/מוות שלכם לרמה הבאה, תוך שיפור הדיוק בטווח בינוני עד ארוך, ותוך הפחתת העייפות של היד, של האגודל ושל מפרק כף היד.
 
עיצוב מודרני 
העיצוב של ה-Phantom, בצבע לבן על לבן וחריטת הלייזר, יפה להפליא, מחוספס ומציע כמות אחיזה יוצאת דופן. לא פלא שאלו שמשחקים במשחק היריות בגוף הראשון המועדף Call of Duty אוהבים את התוספת הזו לבקר המשחק.מוצרים נוספים בקטגוריות: אביזרים69 גרסת הדפסה מחיר באילת: 59 ₪

 
© כל הזכויות שמורות לבאג מולטיסיסטם בע"מ