באג מולטי סיסטם
אין פריטים בסל
מוצרים
אחרונים
שנצפו
    סניפים  |  עזרה ושירות לקוחות  |  דרושים  |   English
באג מחשבים  >   ערכת שיפורים לבקרי XBOX ONE מדגם Kontrol Freek Pro VORTEX

ערכת שיפורים לבקרי XBOX ONE מדגם Kontrol Freek Pro VORTEX

יצרן Kontrol Freek
ערכת שיפורים לבקריXBOX ONE מבית Kontrol Freek הכוללת סט מתאמים ארגונומיים לאגודלים לבקרי PS4 בגובה 12.6 ו-6.1 מ"מ וסט מתפסים איכותיים לידיות האחיזה של הבקר
מק"ט: 701979993279


מתפסי Performance Grips
ה- Performance Gripsהם מתפסים לידיות האחיזה של בקר המשחק הרשמי של ה-PS4 המעניקים אחיזה טובה ונוחה יותר. המתפסים קלים למיקום ולקיבוע וניתן להסירם בקלות וללא שאריות דביקות. ה-Grips מיוצרות משילוב של חומרים מתקדמים. השכבה החיצונית עוטפת ליבת פולימר בעיצוב חלת דבש הממקסם את החיכוך וממטב את זרימת האוויר, ועשויה שכבת ריפוד מוקצף בעלת מרקם קצף צפוף ´זוכר´  המתאים עצמו לכף היד ומספק תמיכה ונוחות גם במשחקים מהירים ותזזיתיים. השלט מעוצב מחומרים נושמים על מנת לעמוד בתנאי לחות ולשמור על כפות הידיים קרירות גם במרתון משחקים ארוך.
 
כפתורי  Kontrol Freek Vortex
Kontrol Freek Vortex היא חבילה המציעה שילוב בין ידית גבוהה העוזרת לשפר את הדיוק ובין ידית בגובה בינוני המסייעת לאחיזה ולהרגשת הנוחות. השילוב הזה בא לידי ביטוי בשליטה ובדיוק ברמה גבוהה יותר לעומת השימוש בבקרי המשחק הרגילים שלכם וניתן להשתמש בה עבור משחקי יריות בגוף ראשון ובגוף שלישי, משחקי פעולה/הרפתקה ועוד.
 
כפתורים ארגונומיים
חבילת ה-Vortex מוצעת בצבע כתום זוהר ומבליטה את התבנית הספירלית הייחודית שמתאימה את עצמה ללחץ שאתם מפעילים על ידיות בקרי המשחק, כל שככל שאתם משחקים חזק יותר, כך הן עובדות קשה יותר כדי למנוע מהאגודלים שלכם להחליק.החבילה מורכבת מידית גבוהה (12.6 מ"מ) שמטרתה למקסם את הכיוון והדיוק בידיות האנלוגיות הימניות בבקר ומידית בינונית (6.1 מ"מ) המספקת אחיזה טובה יותר בידיות האנלוגיות השמאליות. השילוב מעניק שליטה טובה יותר תוך הפחתת העייפות של האגודלים ושל מפרקי כף היד.
מוצרים נוספים בקטגוריות: אביזרים139 גרסת הדפסה מחיר באילת: 119 ₪

© כל הזכויות שמורות לבאג מולטיסיסטם בע"מ