באג מולטי סיסטם
אייקון עגלת קניותאין פריטים בסל
מוצרים
אחרונים
שנצפו
לוגו באג מולטיסיסטם
כל הקטגוריות
    סניפים  |  עזרה ושירות לקוחות  |  דרושים  |   English
באג מחשבים  >   Crash Bandicoot : N.Sane Trilogy - PS4

Crash Bandicoot : N.Sane Trilogy - PS4

יצרן PS4
קראש בנדיקוט, חיית הכיס החביבה עליכם, חוזר! הוא עבר מקצה שיפורים, הוא כושף והוא מוכן להתחיל לרקוד ב-Crash Bandicoot N. Sane Trilogy.
מק"ט: 5030917236662


השחקנים יוכלו להסתחרר, לקפוץ, וגם להשתולל ב-Crash Bandicoot N. Sane Trilogy, ואז לחזור על הכל, בזמן שהם מתמודדים עם האתגרים האפיים ועם ההרפתקאות משלושת משחקי Crash שהתחילו את הכל: Crash Bandicoot, Crash Bandicoot 2: Cortex Strikes Back ו-Crash Bandicoot: Warped. 
כעת יכולים אוהדי המשחק לחוות את הדמות ממשחקי הוידאו האהובים של שנות ה-1990 בדרך שלא יכלו עד היום עם אוסף המשחקים הזה שעבר מתיחת פנים. בטרילוגיה החדשה הזו, האוהדים של קראש יחיו מחדש את כל הרגעים האהובים במלוא הדרם בגרפיקה באיכות גבוהה.
 
שובו של הבנדיקוט 
חיית הכיס שהגדירה דור שלם חוזרת טובה מתמיד עם ההפקה המחודשת לראשונה של הטרילוגיה המקורית: Crash Bandicoot, Crash Bandicoot 2: Cortex Strikes Back ו-Crash Bandicoot: Warped.
 
פיתוח חדשני ועדכני 
פותח מחדש עם אפקטים חדשים לחלוטין של תאורה, אנימציות וסביבות משחק ובאווירה קולנועית - ובאיכות משופרת.
האנימציות החדשות, האפקטים הויזואליים וסביבות המשחק המפורטות מאפשרות להסתחרר, לקפוץ ולזנק כל הדרך באי וומפה שמלא בצמחייה וחיות שעירות יותר מאי פעם.
 
מחזירים את הקצב 
האוסף החדש כולל פס קול שעבר חידוש מלא ומלא בכל הדידג´רידו, קסילופונים ושורות בס הולם שאוהדי המשחק יכולים להתמודד איתם!
 
סיפור מקורי, טכנולוגיה חדשה
תמיכה מלאה בבקרים אנלוגיים, מערכת שמירה אחודה ומערכת נקודות ביקורת אחודה שמקלים יותר מתמיד על ההנאה מההרפתקה הקלאסית. בנוסף, שלבי בונוס משופרים ומבחני זמן שנמצאים בכל מקום הופכים את הטרילוגיה הזו לליבה הכי קשוחה של בנדיקוט!
 
קטעים קולנועיים חדשים
כל סרטוני המעבר הקולנועיים האהובים בטרילוגיה הזו נערכו מחדש. בסרטון הפתיחה רואים את סיפור המקור של קראש בנדיקוט ובו מוצגים הרשעים שלנו, דר. ניאו קורטקס ודר. ניטרוס בריו, מנסים להפוך את קראש למוטציה מרושעת, ארבל זה לא בדיוק מתנהל כמו שהם תכננו!
 
 


מוצרים נוספים בקטגוריות: משחקים, גיימינג פסח
 PS4
Crash Bandicoot : N.Sane Trilogy - PS4


199 גרסת הדפסה מחיר באילת: 170 ₪
מחיר ל- תשלומים: 5.80 ₪ לחודש (סה"כ 209 ₪)© כל הזכויות שמורות לבאג מולטיסיסטם בע"מ