באג מולטי סיסטם
אייקון עגלת קניותאין פריטים בסל
מוצרים
אחרונים
שנצפו
לוגו באג מולטיסיסטם
כל הקטגוריות
    סניפים  |  עזרה ושירות לקוחות  |  דרושים  |   English
באג מחשבים  >   FIFA 18 - PC

FIFA 18 - PC

יצרן PC
גרסת 2018 למשחק הכדורגל המטשטש את הגבולות בין העולם המציאותי לעולם הווירטואלי ומפיח חיים בשחקנים, בקבוצות ובאווירה בעזרת טכנולוגיה חדישה המביאה את תנועות השחקנים באופן מציאותי ומערכת אנימציה חדשה המציעה רמה חדשה של תגובתיות.
מק"ט: 5030930121525


 

 
בעזרת מנוע פרוסבייט (FrostBite), המטשטש את הגבולות בין העולם המציאותי לעולם הווירטואלי, האישיות של השחקנים יוצאת מהמסך - עכשיו כריסטיאנו רונלדו ושחקני עילית אחרים נעים על המגרש בדיוק כפי שהם נעים על הדשא האמיתי. 
השליטה בשחקנים משולבת עם סגנונות משחק ומיקום קבוצתיים (Team Style and Positioning) חדשים המעניקים לשחקנים את הכלים לספק את הרגעים הדרמטיים שמציתים את האווירה בכל רחבי העולם. 
במשחק העולמי תוכלו גם לצאת למסע גלובלי במצב המשחק ´שובו של אלכס האנטר´ (Alex Hunter Returns) עם צוות שחקנים עטור כוכבים, כולל כריסטיאנו רונלדו וכוכבי כדורגל אירופאיים אחרים. 
 
העוצמה של פרוסטבייט
פרוסבייט מספק תשומת לב לחדשנות עם פעילות מציאותית, עולמות כדורגל חדשים ועומק דמויות שעוזרים עוד יותר לטשטש את הקווים בין העולם הווירטואלי והמציאותי.
עם הצללות מתקדמות ברמה של סטודיו לסרטים ועם טכניקות סגירה שמשפרות את הצגת הדמויות והתצוגה הכוללת על המגרש, FIFA 18 מספקת את הדמיית הכדורגל המציאותית ביותר אי פעם.
 
השליטה בשחקן
  • תנועת שחקנים באופן מציאותי: מערכת האנימציה החדשה לחלוטין משנה את כללי המשחק ומשתמשת בהתאמת תנוחות מסלול עבור כל פריים בכדי לספק המשחקיות הזורמת ביותר אי פעם במותג הזה. טכניקות לכידת תנועה חדשות ומעברי אנימציה המבוצעים פריים אחר פריים מבטיחים שהדיוק במשחקיות מייצגים את המציאות של הכדורגל. תנועת השחקנים באופן מציאותי היא הזרז לשיפור האיכות בתנועה של כל שחקן ושחקן על המגרש, והיא מובילה באופן מידי את האותנטיות לרמה חדשה.
  • אישיות שחקנים: שישה טיפוסים ראשיים חדשים של דמויות וטכנולוגיות מיפוי שחקן חדשות מספקות את הבידול בין השחקנים על המגרש ומעניקות להם אישיות משלהם. בפעם הראשונה אי פעם, תנועות, גודל ותכונות מציאותיות מספרות כיצד השחקן נע, וכך תוכלו להרגיש את הנטיות תוך כדי תנועה של הטובים בעולם. הספרינט המפורסם של רונלדו, ההטעיות הייחודיות של סטרלינג, ותנועת היד המיוחדת של רובון, כולם ניתנים לזיהוי מידי כשמשחקים ב- FIFA 18.
  • תגובתיות: יכולות יצירתיות יותר עם הכדור, נגיעות רגישות להקשר, ויצירה מחדש של מנגנון השמירה על הכדור מעניקים לשחקנים אפשרויות חדשות בעת בניית התקפות בשטחים צפופים. שנו כיוון בקלות והרגישו כיצד השחקן שלכם מגיב כשאתם מתחמקים ממגן שמנסה לתקל אתכם.
  מהדורת הסטנדרט כוללת:
  • 5 חבילות זהב פרמיום ג´מבו - אחת לשבוע, למשך 5 שבועות
  • השאלה של כריסטיאנו רונאלדו - למשך 5 משחקי הקבוצה האולטימטיבית של פיפא
  • 8 ערכות הלבשה מיוחדות עבור הקבוצה האולטימטיבית של פיפא - עוצבו בידי אמני SoundTrack


מוצרים נוספים בקטגוריות: מתנות לחג, FIFA 18, משחקים
 PC
FIFA 18 - PC


29 גרסת הדפסה מחיר באילת: 25 ₪
מחיר ל- תשלומים: 0.85 ₪ לחודש (סה"כ 30 ₪)© כל הזכויות שמורות לבאג מולטיסיסטם בע"מ