באג מולטי סיסטם
אייקון עגלת קניותאין פריטים בסל
מוצרים
אחרונים
שנצפו
לוגו באג מולטיסיסטם
כל הקטגוריות
    סניפים  |  עזרה ושירות לקוחות  |  דרושים  |   English
באג מחשבים  >   South Park: The Fractures But Whole - PS4

South Park: The Fractures But Whole - PS4

יצרן PS4
חושך התפשט ברחבי העיירה ההררית השקטה של סאות´פרק. כוח חדש מתגבש במטרה להילחם ברוע הזה. פלוגת גיבורי-על ובראשם טורף לילי שנשבע לנקות את האשפה של אוכלוסיית סאות´פרק
מק"ט: 3307215917404


הילדים משחקים בגיבורי-על וCartman נחוש בדעתו להפוך את Coon והחברים לקבוצת גיבורי-העל הטובה ביותר בכל הזמנים.
מנגד, הפרופסור המרושע Chaos מגבש תוכנית זדונית לחסל את Coon וחבריו.
על כן, הגיבורים צריכים לעבוד כצוות כדי להילחם בכאוס ובטרור השורר בעיר.
בתור החבר החדש של Coon וחבריו, עליכם ליצור גיבור-על משלכם, לבנות עבורו מוניטין ולהשתמש ביכולות העל שלכם במטרה להציל את סאות´פארק.
רק אז Coon והחברים יוכלו לתפוס את מקומם הראוי כקבוצה הטובה ביותר של גיבורי-על שאי פעם התאספו, ולקבל את עסקת הסרט שהם כל כך ראויים לה ובצדק.
בעיר שבה שורר הכאוס, Coon והחברים יצילו את המצב.
 
סיפור המוצא של הגיבורים מתגלה
לכל גיבור יש נקודת מוצא שממנה הכול התחיל. האם אתם חייזרים, פלא היי-טק, או מוטציה שעברה שינוי גנטי? צרו תלבושת ייחודית משלכם, עצבו את סיפור המוצא שלכם ואת כוחות העל הייחודיים לכם על מנת להפוך לגיבורי העל שהעיר זקוקה להם.
 
חקרו את סאות´פארק בלילה
לא רק שסאות´פרק התרחבה עם מקומות חדשים שניתן לחקור ודמויות חדשות לגלות, אלא גם כשהשמש שוקעת, שלטון ההרס והכאוס בסאות´פרק מתעורר לחיים. בלילה, עולם חדש נפתח ובו דמותכם יכולה לרתום את כוחות העל שלה ולעשות את כל מה שנדרש בכדי להציל את העיר.
 
Coon והחברים, מתאספים!
אספו עד 13 חברים וגייסו אותם למטרתכם, כולל את Mysterion, העפיפון האנושי את Coon הידוע לשמצה  בכבודו ובעצמו. שלבו את כוחות העל שלכם יחד עם כוחותיהם של  Coonוהחברים, במטרה לחסל כל אחד שעומד בדרככם והביסו את הכוח האפל והרשע שהתפשט ברחבי סאות´פרק.
 
הרפתקאות RPG שערוריות
מערכת לחימה דינמית חדשנית מציעה לכם הזדמנות לתמרן את רבדי הזמן והמרחב בתוך שדה הקרב. כמו כן, מערכת ביזה ויצירה חדשה מאפשרת לכם לפתח ולהגדיר מחדש את כוחות העל שלכם בחופשיות, במהלך התקדמותכם במשחק. מצאו שלל המוסתר ברחבי השטח ועקבו אחר ההוראות במטרה ליצור ציוד מלחמה שערורייתי משלכם אשר יסייע לכם בקרב.
 
משחק חינמי כלול 
South Park: The Fractured But Whole כולל את המשחק עטור השבחים הקודם בסדרה: South Park The Stick of Truth כמשחק דיגיטלי מלא להורדה.
 


מוצרים נוספים בקטגוריות: משחקים
 PS4
South Park: The Fractures But Whole - PS4


79 גרסת הדפסה מחיר באילת: 68 ₪
מחיר ל- תשלומים: 2.30 ₪ לחודש (סה"כ 83 ₪)
© כל הזכויות שמורות לבאג מולטיסיסטם בע"מ