באג מולטי סיסטם
אייקון עגלת קניותאין פריטים בסל
מוצרים
אחרונים
שנצפו
לוגו באג מולטיסיסטם
כל הקטגוריות
    סניפים  |  עזרה ושירות לקוחות  |  דרושים  |   English
באג מחשבים  >   Need For Speed: Payback - PC

Need For Speed: Payback - PC

יצרן PC
Need for Speed, אחת מסדרות משחקי הווידיאו הנמכרת ביותר בעולם, חוזרת מלאת נקם בלהיט נהיגה ופעולה חדש, Need for Speed: Payback.
מק"ט: 5030948121555מוצר זה דורש חיבור לאינטרנט


המשחק מתנהל בעולם התחתון של פורצ´ן וואלי, ובו אתם מתאחדים עם הצוות שלכם כדי לצאת למסע נקמה נגד ´הבית´ (The House), קרטל מרושע השולט בבתי הקזינו בעיר, בפושעים וגם בשוטרים.
בגן העדן למהמרים המושחת הזה ההימורים מאוד גבוהים, ונכון להיום ´הבית´ תמיד מנצח.
שחקו במגוון אירועים ואתגרים כטיילר נהג המרוצים, מק איש ההצגות הגדולות או ג´ס האיש שעל ההגה.
כל אחד מהנהגים צריך להתמודד עם מרוצים, משימות ואתגרים כדי לזכות בכבוד מצד העולם התחתון בוואלי וכדי להגיע לתחרות המוחלטת בה אפשר להתמודד מול ´הבית´.
המכונית עומדת במרכז של כל מה שאותם עושים, צרו מכוניות ייחודיות עם ביצועים עמוקים יותר ועם התאמות וויזואליות רבות יותר מאי פעם.
דחפו את היצירות שלכם את המעטפת בזמן שאתם בקושי נמלטים ממרדפים משטרתיים לוהטים.
התחרו ראש בראש מול נהגי מרוצים אחרים בכבישים או במסלולי עפר הנמתחים דרך קניונים, מדבריות, הרים והעיר עצמה.
הגדילו את ההימורים עם כסף של המשחק בכדי להגדיל את הזכיות שלכם באירועים, אתגרים ובמשימות, או שתאבדו את הכל.
כדי לזכות באפשרות להתרברב בפני כולם התחרו בהמלצות של ההתחברות האוטומטית והתחרו מול חבריכם - ובפעם הראשונה - גם מול אלו שעשויים להפוך ליריבים שלכם.
לוח המובילים שלכם יאוכלס בשחקנים אחרים ברמת יכולת דומה לזו שלכם כך שתוכלו לראות מהו מעמדכם ולהשוות את יכולתכם מול שאר העולם.
ממשימות שוד מטורפות, דרך קרבות רכבים הרסניים ועד לרגעים מדהימים שיגרמו לכם לפעור את הפה, Need for Speed Payback מספק פנטזיית נהיגה מלאת פעילות שתגרום לכם לשבת על קצה הכסא.
 
מגרוטאות ועד מכוניות על
כווננו את המכונית שלכם ללא הפסקה בכדי שתספק את הביצועים הטובים ביותר עבור כל אחד מסוגי המרוצים השונים (מרוץ, סחיפה, שטח, דראג והאצן), וזאת במטרה להגיע לקצה העליון של הטבלה בכל תחרות, משימה ואתגר. מצאו רכבים נטושים ברחבי עולם המשחק כדי לבנות את המכונית המושלמת שלכם מאפס. אספו, זכו או רכשו את החלקים הלוהטים ביותר ובנו צי של מכונות נהיגה מושלמות.

חיו בתוך פנטזיית נהיגה מלאת פעולה
שחקו בהרפתקה מפוצצת כשלוש דמויות ניתנות למשחק שמתאחדות להשגת אותה מטרה: להשיג נקמה בכל מחיר. טיילר, מק וג´ס עובדים יחד כדי להשוות את הסיכויים ולכדי להגיע אל המרוץ המוחלט בו יוכלו להתמודד מול ´הבית´. לחמו בשוטרים בתעוזה הולכת וגוברת, התחרו מול יריבים בכל רחבי העיר, ונהגו בכבישים ובשטח דרך הרים, קניונים והמדבר.
 
תחרות בהימורים גדולים
צאו לדרך כדי לזכות בגדול עם משחקיות בה הסיכונים מביאים סיכויים. חזרתם של מרדפי השוטרים העוצמתיים אומרת שההימור אף פעם לא היה גבוה יותר. שימו את המוניטין שלכם על הכף וקראו תיגר על חברים ועל יריבים אפשריים באמצעות ההמלצות של ההתחברות האוטומטית למשחקי הרשת, באירועי מערכה ובמצב ראש בראש קלאסי.
 


מוצרים נוספים בקטגוריות: משחקים
 PC
Need For Speed: Payback - PC


79 גרסת הדפסה מחיר באילת: 68 ₪
מחיר ל- תשלומים: 2.30 ₪ לחודש (סה"כ 83 ₪)
© כל הזכויות שמורות לבאג מולטיסיסטם בע"מ