באג מולטי סיסטם
אייקון עגלת קניותאין פריטים בסל
מוצרים
אחרונים
שנצפו
לוגו באג מולטיסיסטם
כל הקטגוריות
    סניפים  |  עזרה ושירות לקוחות  |  דרושים  |   English
באג מחשבים  >   The Sims 4: Cats & Dogs - PC

The Sims 4: Cats & Dogs - PC

יצרן PC
חבילת הרחבה למשחק Sims 4 - צרו מגוון חתולים וכלבים, צרפו אותם אל בתי הסימס שלכם כדי לשנות את חייהם לעד, וטפלו בחיות המחמד של השכונה כווטרינרים.
מק"ט: 5030942116878


כלי המשחק החדש ורב העוצמה ´צרו חיית מחמד´ (Create a Pet) יאפשר לכם להקנות מאפיינים אישיים לחתולים ולכלבים, ולדאוג שלכל אחד יהיה מראה ייחודי משלו, התנהגות מובדלת, ובפעם הראשונה, גם תלבושות שמביעות את זה.
החברים הנפלאים הללו ישנו את חיי הסימס שלכם לעד בדרכים חדשות ומיוחדות. טפלו במחלות של החיות כווטרינרים ונהלו מרפאה משלכם בעולם יפיפה על החוף בו יש כל כך הרבה דברים שמחכים לגילוי בידי הסימס וחיות המחמד שלהם.
 
צרו חתולים וחיות
השתמשו בכלי רב העוצמה ´צרו חיית מחמד´ כדי להביא לידי ביטוי את היצירתיות שלכם בזמן שאת מקנים מאפיינים אישיים לחתולים, לכלבים ולגורים של הסימס שלכם. בחרו מבין מגוון גזעים, העניקו להם אישיות משלהם, ושנו את התכונות שלהם באופן ישיר. תוכלו להקנות להם בקלות מראה ייחודי עם צורות מיוחדות בכדי ליצור חיות עם מראה אמיתי, חיות חלומיות או משהו קצת יותר דמיוני. בפעם הראשונה תוכלו להשלים את המראה שלהם עם אביזרים ותלבושות משלהם.
 
התחברו לחיות המחמד שלכם
חוו את הרעות ואת ההנאה שהחיות השעירות הללו יכולות להביא אל חיי הסימס שלכם. לחתולים ולכלבים יש חשיבה משלהם והם יוצרים יחסים מיוחדים עם הסימס המבוססים על האינטראקציות היומיומיות שלהם עמם. הסימס מטפלים, מאמנים ומשחקים עם חיות המחמד שלהם, כשלכולן יש דרך מיוחדת להפגין התנהגות, גם אם היא קצת מוזרה לפעמים.
 
הפכו לווטרינרים ונהלו מרפאה
בנו מרפאת חיות, שכרו צוות ייעודי, וקדמו את הקריירה שלכם כרפואי החיות המבטיחים ביותר בעיר. אתם תהיו אחראים לתפעול היומיומי של המקום ועל השירותים שהוא מעניק. הסימס שלכם יכולים לאבחן את המחלות של החיות ולרפא אותן, בעזרת ניתוחים קריטיים, טיפול בפרעושים ומחלות אחרות שדורשות אמצעי טיפול פשוטים יותר.
 
חקרו את מפרץ ברינדלטון
גלו את החופים של מפרץ ברינדלטון, עולם חדש בו יכולים לחיות הסימס וחיות המחמד שלהם, וליהנות מפעילויות בחוץ. שחקו ´רוץ תביא´ ליד רציפי הנמל, צאו להליכה עד למגדלור, או בקרו בפארק כדי להקים מסלול מכשולים וכדי לפגוש מקומיים אחרים אוהבי חיות.
שימו לב לחיות נטושות´ הסימס שלכם יוכלו לקחת אותם הביתה ולאמץ אותן.
 


מוצרים נוספים בקטגוריות: משחקים
 PC
The Sims 4: Cats & Dogs - PC


219 גרסת הדפסה מחיר באילת: 187 ₪
מחיר ל- תשלומים: 6.39 ₪ לחודש (סה"כ 230 ₪)


© כל הזכויות שמורות לבאג מולטיסיסטם בע"מ