באג מולטי סיסטם
אייקון עגלת קניותאין פריטים בסל
מוצרים
אחרונים
שנצפו
לוגו באג מולטיסיסטם
כל הקטגוריות
    סניפים  |  עזרה ושירות לקוחות  |  דרושים  |   English
באג מחשבים  >   Star Wars: Battlefront II - PC

Star Wars: Battlefront II - PC

יצרן PC
הצטרפו לחוויית ´מלחמת הכוכבים´ חדשה לחלוטין המציעה את כל הפעילות המוצעת -בStar Wars, מותג המשחקים הנמכר ביותר בכל הזמנים.
מק"ט: 5035226121609


גיבור חדש, סיפור שטרם סופר
כנסו לנעליו של לוחם עילית מהכוחות המיוחדים, שקטלני באותה מידה בתנועה על הקרקע כמו בחלל, במערכה חדשה ומרתקת של ´מלחמת הכוכבים´ הנמתחת על פני יותר מ-30 שנה ומגשרת בין אירועים המתרחשים בין הסרטים ´מלחמת הכוכבים: שובו של הג´די´ ו-´ מלחמת הכוכבים: הכוח מתעורר´.
 
שדה הקרב המוחלט של ´מלחמת הכוכבים´
יקום ´מלחמת הכוכבים´ מרובה-משתתפים עם רוחב ומגוון שלא נראו כמותם עד היום, עם עד 40 שחקנים הנלחמים כדמויות מובילות, חיילי סער המתאימים לתקופה, ומערך מסיבי של רכבי קרקע ואוויר - וכל זאת בעוד הלחימה זועמת בכל רחבי הגלקסיה.
 
לחימת חלל בקנה מידה גלקטי
הלחימה בחלל תוכננה מחדש עבור Star Wars Battleground II וכעת לכל יחידה יש שליטה שונה, יחד עם אפשרויות לנשקים והתאמות אישיות. הצטרפו לטייסת והתפתלו בנבכי שדות אסטרואידים, טוסו דרך מספנות אימפריאליות וחסלו חלליות ראשיות מסיביות במיוחד בזמן שאתם מנווטים את חלליות התקיפה האגדיות שלכם בקרבות אוויר בהם משתתפים עד 24 שחקנים במקביל ל-40 חלליות נשלטות מחשב.
 
יותר טוב יחד
שתפו פעולה עם חבר מהספה הנוחה שבסלון שלכם עם משחק שיתוף פעולה במסך חצוי*. זכו בפרסים, בצעו התאמות לגיבורים ולחיילים שלכם, והביאו את השדרוגים הללו עמכם לרשת לקרות מרובי-משתתפים מקוונים.
 
שלטו בגיבור שלכם
לא רק גיבור שכולם מכירים, אלא הגיבור שלכם. התמחו בשימוש בדמויות וברכבים שלכם באופן הדרגתי. ציידו אותם במשני יכולת, הייחודיים לכל גיבור וגיבור, סיווג של חייל סער וכל חללית קרב. ה שתמשו במשני היכולת הללו כדי לבצע התאמות ולשנות את כוחות הליבה של הדמות שלכם, אם ברמות השפעות קטלניות יותר שנגרמות לאויב, אם כמשפרי מצב שעוזרים לכם, או כעזרה טקטית שתעזור לכם להתמודד עם כל אויב בשדה הלחימה.
 
 

* משחק במסך חצוי זמין רק עבור PlayStation 4 ו-Xbox One


מוצרים נוספים בקטגוריות: משחקים
 PC
Star Wars: Battlefront II - PC


99 גרסת הדפסה מחיר באילת: 85 ₪
מחיר ל- תשלומים: 2.89 ₪ לחודש (סה"כ 104 ₪)
© כל הזכויות שמורות לבאג מולטיסיסטם בע"מ