באג מולטי סיסטם
אייקון עגלת קניותאין פריטים בסל
מוצרים
אחרונים
שנצפו
לוגו באג מולטיסיסטם
כל הקטגוריות
    סניפים  |  עזרה ושירות לקוחות  |  דרושים  |   English
באג מחשבים  >   Ben 10 - Nintendo Switch

Ben 10 - Nintendo Switch

יצרן NINTENDO SWITCH
להיות גיבור יכול להיות עבודה קשה, אבל זה הרבה יותר מהנה!
מק"ט: 5060528030304


זה זמן הגיבורים
בן, גוון וסבא מקס שוב נאלצים לעצור את המסע חוצה המדינה שלהם בגלל מרושעי על ובגלל התוכניות שלהם שמאיימות על העולם. בנעליו של בן טניסון אתם תצטרכו להיות אלו שיצילו את העולם. אתם תתמודדו עם כמה מהאויבים הידועים ביותר של בן, כולל  זומבוזו, מלכת הדבורים וראשי מזג האוויר. תוכלו לשחרר את כל עשר צורות החייזרים המדהימות של בן, ולהפוך לכל אחת מהן. השתמשו במהלכי הלחימה רבי העוצמה של הדמויות בכדי להנחית על האויבים שילובי מהלומות הרסניים, ופתרו חידות עם היכולות הייחודיות של כל חיזר בזמן שתגלו סיפורים חדשים ומרתקים בשלושה פרקים חדשים.
 
פרקים חדשים ומרתקים
כל סיפור חדש עמוס בהומור ובפעילות שלמדתם לאהוב בסדרת הקומיקס בן 10 (Ben 10). פגשו וצרו קשר עם כמה מהדמויות האהובות עליכם בסדרה, חקרו מגוון רחב של מקומות שניתן להשמיד, מצאו את פריטי האיסוף של בן 10 במקומות מפתיעים, וקחו חלק בקרבות אפיים כנגד האויבים הכי זכורים שלו.
 
שחררו את כל דמויות החייזרים של בן 10
תצטרכו להשתמש בכל מה שעומד לרשותכם בכדי להציל את העולם. אתם תתחילו את המשחק עם ´ארבע זרועות´, ´פיצוץ חום´ ו-´קליע תותח´, אבל עד מהירה תוכלו לשחרר עוד מהחייזרים של בן, ואלו יעניקו לכם גישה ליכולות הלחימה ופתרון החידות הייחודיות של כל אחד מהם. השתמשו ביכולות אלו כדי לנווט בעולם וכדי לפתור חידות, והשתמשו ביכולות הלחימה המדהימות שלהם - כולל ההתקפות המוחלטות - בכדי לפעיל מהרגליים את החברה הרעים.


מוצרים נוספים בקטגוריות: משחקים
 NINTENDO SWITCH
Ben 10 - Nintendo Switch


219 גרסת הדפסה מחיר באילת: 187 ₪
מחיר ל- תשלומים: 6.39 ₪ לחודש (סה"כ 230 ₪)

© כל הזכויות שמורות לבאג מולטיסיסטם בע"מ