באג מולטי סיסטם
אייקון עגלת קניותאין פריטים בסל
מוצרים
אחרונים
שנצפו
לוגו באג מולטיסיסטם
כל הקטגוריות
    סניפים  |  עזרה ושירות לקוחות  |  דרושים  |   English
באג מחשבים  >   Final Fantasy XV: Royal Edition - Xbox One

Final Fantasy XV: Royal Edition - Xbox One

יצרן Xbox One
Final Fantasy XV: Royal Edition מביאה את משחק עטור השבחים לגבהים חדשים, גדושה בתוספות תוכן, מאפיינים חדשים ועטיפה ייחודית ובלעדית המציגה את עבודת האומנות של האומן האגדי Yoshitaka Amano.
מק"ט: 5021290080669הצטרפו לנוקטיס הנסיך וחבורתו בעודם נלחמים נגד האימפריה במטרה להשיב את ממלכתם שנפלה.
המשחק מתהדר בשפע של תוכן בונוס, הכוללת תכנים המתעדכנים בחינם לגרסת הקונסולות בנוסף להורדת תוכן בתשלום הזמין דרך ה-Season Pass. תוכן חדש לגמרי כגון מצב גוף ראשון, בו תוכלו לחקור את העולם של Eos דרך עיניו של נוקטיס ותוספת הצינוק החדש שנמצא בחורבות העיר אינסומניה.
 
חווית קרבות גדושה באקשן
צרו בהתאמה אישית את מערך הנשק שלכם ועשו שימוש בכוחות הייחודיים של כל אחת מהדמויות. כל זאת, בתוך מערכת ידידותית למשתמש, בעלת עומק ואיכות. שגרו את עצמכם למספר נקודות בתוך שדה הקרב, הנחיתו מכת מחץ טקטית, רקחו כישופים עוצמתיים בזמן שהקבוצה מתקדמת במשחק.
 
לצאת למסע ללא גבולות
קחו את ההגה והחלו במסע מעיר הבירה אל עבר דרכים צדדיות עם חבריכם הטובים, או סיירו ברגל וגלו נוף רחב ידיים השוקק בחיות בר, מערות מסוכנות וערים מלאות בהרפתקאות.
 
חוו קשרי חברות מיוחדים
כמו נוקטיס, גם אתם תחושו את קשרי החברות של הקבוצה הולכים ומתהדקים במהלך המסע אותו תעברו יחדיו. נדרשים כוח רב ואומץ לשם החזרת ארץ המולדת שלכם, אך יותר מכך אחדות הקבוצה. שיתוף פעולה קבוצתי של נוקטיס וחבריו יקנה לכם כוח גדול יותר ויאפשר ביצועים מרשימים יותר.
 
הדמויות
נוקטיס: יורש העצר המיועד של כס לוסיאן, המבחן של נוקטיס החל כאשר יצא מעיר המלכות במטרה להינשא ללונה. בעת לחימה, נוקטיס מפעיל נשק אדיר אותו הוא מייצר בכוחות עצמו בלבד, כוח אשר ירש משושלתו המלכותית.
גלדיוס: בנם הבכור של משפחת אמיסטיה שמאז ומתמיד שירתה והגנה על משפחת המלוכה של לושיס. הקשר החזק שנוצר בין גלדיוס לבין נוקטיס הוא מעבר לשומר ראש. עם הכוח העצום שלו, הוא תמיד עומד מוכן לשמור על חבריו מפני פגיעה.
איגניס: גדל לצידו של נוקטיס כחלק מייעודו להיות היועץ של יורש העצר. חינוך אינטנסיבי החדיר בו תושייה וקור רוח הנדרשים לתפקיד. החוש הטקטי המדהים שלו, הכרחי וחיוני למסעו של נוקטיס.
פרומפטו: חיבור מידי נוצר בין פרומפטו לנוקטיס כשנפגשו לראשונה בילדותם. פרומפטו הוא בחור צעיר מפשוטי העם שמצא את העומק והכוח שבתוכו, כאשר טרגדיית הפלישה מתרחשת בממלכה. הוא שואף לשאת יותר משקל על עצמו במטרה להקל על הנטל שנופל על חבריו ולשפר את מצב רוחם.
לונה: ללונה ונוקטיס יש זיכרונות ילדות רבים וטובים אך ימי תמימותם נקטעו בפתאומיות כאשר ביתה נכבש על ידי האימפריה. היא התרוממה והפכה לאורקל הצעירה ביותר בהיסטוריה. היא נערצת ומכובדת מאוד בעולם כולו וכעת היא מחפשת את האיחוד עם האלים כדי לסייע לנוקטיס במסעו.
ריג´ס: המלך המכהן של הממלכה אשר גידל לבד את נוקטיס בנו. למשך שנים רבות הוא שמר על חומת קסמים שהקיפה את העיר והגנה עליה מפני פולשים. טרגדיה מתרחשת בעת חתימת הסכם השלום עם נפלהיים שבמהלכה המלך ריג´ס נרצח.
תכנים
 
מהדורת Royal Edition כוללת*
  • מפה מורחבת: חורבות העיר אינסומניה- מסעות צדדים חדשים ואויבים כגון סרברוס ואומגה יהיו זמינים על המפה המורחבת של העיר אינסומניה. בנוסף תוכלו להילחם עם השליטים של יור
  • שליטה מלאה על כלי השייט המלכותיים, הרחיבו והגדילו את העולם של Eos וחקרו את האזור שבין קייפ קאם ואלטיסיה. כמו כן תוכלו לדוג על הסיפון של כלי השייט וגלו סוגי דגים חדשים ומתכונים
  • אביזרים חדשים שיכולים להפעיל את האקשן החדש  "Armiger Unleashed" – באפשרותכם לשחרר התקפות עוצמתיות. לאחר שתאספו את כל זרועות המלוכה, תמצאו אביזרים בחלק בלתי מזוהה של העולם, המאפשרים גישה ל- Armiger Unleashed
  • מצב צילום חדש בגוף-ראשון, מאפשר לכם לחוות את המשחק מנקודת מבטו של נוקטיס
  • יותר מתריסר פריטי תוכן להורדה הכוללים נשקים, מכוניות מלכותיות וערכות פריטים
  • כל תוכן ה- Season Pass הנוכחי כולל: EPISODE GLADIOLUS, EPISODE PROMPTO MULTIPLAYER EXPANSION: COMRADES** ו- EPISODE IGNIS.
  • ארכיון – תבחנו את סיפורי ה- Cosmogony שמפוזרים לאורך עולם ה- Final Fantasy XV. תוספת מיתוסים מקומיים ואגדות יפוזרו בשלל מקומות חדשים. דרכם תוכלו לקבל מידע חשוב נוסף על העולם.
  • צאו למסע כדי להשיג ולחזק את Regalia Type-D
 

 * דרוש חיבור לאיטנרנט 
** דרוש מנוי ל- Xbox Live Gols או מנוי ל- PlayStationPlus
 


מוצרים נוספים בקטגוריות: משחקים
 Xbox One
Final Fantasy XV: Royal Edition - Xbox One


159 גרסת הדפסה מחיר באילת: 136 ₪
מחיר ל- תשלומים: 4.64 ₪ לחודש (סה"כ 167 ₪)

© כל הזכויות שמורות לבאג מולטיסיסטם בע"מ