באג מולטי סיסטם
אייקון עגלת קניותאין פריטים בסל
מוצרים
אחרונים
שנצפו
לוגו באג מולטיסיסטם
כל הקטגוריות
    סניפים  |  עזרה ושירות לקוחות  |  דרושים  |   English
באג מחשבים  >   Rainbow Six Vegas 2 Classics - Xbox One + Xbox 360

Rainbow Six Vegas 2 Classics - Xbox One + Xbox 360

יצרן Xbox
Tom Clancy’s Rainbow Six Vegas 2, פרק ההמשך בסדרת האקשן יריות בגוף-ראשון עטורת הפרסים, חוזרת לעיר החטאים. זוהי ההזדמנות האחרונה שלכם להציל את העיר הסקסית ביותר באמריקה מפני הסלמת הטרור, היכנסו ללב האקשן מההתחלה ועד הסוף. בפעם הזאת, המנצח לוקח הכול.
מק"ט: 3307215749128


Ubisoft Montreal שב לפעולה
Rainbow Six Vegas 2 חוזר לידי האולפן שיצר את הפרק הראשון ועטור השבחים הרבים כדי להבטיח שאת סוף הסיפור של וגאס לא תצליחו לשכוח.
 
עוד קצת מווגאס
עיר החטאים חוזרת והיא גדולה יותר מבעבר. גלו את כל המקומות הכי חמים וחדשים בווגאס כאשר הסביבה תשתנה מאובך ליום בהיר ועד לעלות השחר, היוצרת חווית תצוגה מאתגרת אך בו זמנית עוצרת נשימה.
 
מצב מרובה משתתפים
מצב עטור השבחים עבר שדרוג ונוספו 11 מפות חדשות וקטנות יותר המאלצות אתכם להתמודד במפגשים עוצמתיים פנים מול פנים עם האויב, 2 מצבי משחק חדשים, עוד תגמולים ובזכות מערכת התאמות משופרת ואינטואיטיבית מתאפשרת גישה נוחה וקלה יותר.
 
חווית התאמה אישית חסרת תקדים
צרו את זהותכם שתלווה אתכם במצבי השחקן היחיד ורב-המשתתפים באונליין ותשתפר ככל שתתקדמו. אספו את ההטבות והתגמולים בשחקן היחיד ובמצב מרובה משתתפים. 
 
מצב שיתוף פעולה ששופר באופן ניכר
 הפכו את מצב השחקן היחיד לשיתוף פעולה עם חבריכם באיזה רגע שתבחרו, חבריכם יוכלו לעזור ללא כל הפרעה או שינוי בעלילת מצב היחיד שלכם. העלילה ומפת מצב היחיד הותאמו ותוכננו מראש למצב שיתוף הפעולה ככה שלכל מפה ישנם מספר נקודות כניסה והעלילה אינה משתנה.
 
בינה מלאכותית משופרת
מאתגרת יותר מאי פעם. כעת הטרוריסטים מצוידים בראייה תרמית, ראיית לילה, מגנים ועוד המון תגובות מגוונות כדי להבטיח את חווית הלחימה הטובה ביותר בכל פעם שתצאו לקרב. ככל שתתקדמו, תוכלו לגבור על אויבכם רק על ידי תחכום והשגת היתרון בהזדמנויות משמעותיות כמו בחירת אסטרטגיות טקטיות, סריקה תרמית וקפיצת מדרגות.
 
כלי נשק ושריון חדשים
הביסו את האויבים ביעילות יתרה על ידי שימוש ב-11 כלי נשק חדשים. בגדי הסוואה, תלבושות וציוד משודרגים מאפשרים לכם להביא את ההתאמה האישית לרמה שלא הכרתם.
 


מוצרים נוספים בקטגוריות: משחקים, משחקים, מבצעי 30% הנחה
 Xbox
Rainbow Six Vegas 2 Classics - Xbox One + Xbox 360


48 גרסת הדפסה מחיר באילת: 41 ₪
מחיר ל- תשלומים: 1.40 ₪ לחודש (סה"כ 50 ₪)
© כל הזכויות שמורות לבאג מולטיסיסטם בע"מ