באג מולטי סיסטם
אייקון עגלת קניותאין פריטים בסל
מוצרים
אחרונים
שנצפו
לוגו באג מולטיסיסטם
כל הקטגוריות
    סניפים  |  עזרה ושירות לקוחות  |  דרושים  |   English
באג מחשבים  >   MXGP PRO - Xbox One

MXGP PRO - Xbox One

יצרן Xbox One
תחוו את עולם המוטוקרוס כפי שלא נראה מעולם! MXGP PRO הינו התחלה חדשה לגמרי שנועדה לענות על הצורך של האוהדים השרופים ביותר לחוות את הרוח האמתית של המוטוקרוס.
מק"ט: 8059617108298


בעזרת המשוב מהקהילה הכותר נבנה מחדש, מפתחי המשחק קוראים לזה: "הגישה המכנית", כעת תוכלו להגדיר כל פרמטר באופנוע בהתבסס על נתונים ומדדים אמתיים. 
כל הידע שהצטבר בבניית הכותרים הקודמים בסדרת MXGP מתעורר לחיים במשחק הווידאו שנבנה מחדש ובא להגביר את חווית המרוצים בעזרת גישה שלא נראתה עד כה. זוהי כל מטרתו של ה-PRO, לתת נשמה חדשה לגמרי. 
 
מערכת התאמה אישית חדשה לאופנוע
תינתן לכם האפשרות לארגן, לבנות ולהתאים כל פרמטר באופנוע בהתבסס על ערכיו ומדדיו המציאותיים.
 
גישה פיזיקלית מציאותית
תרכבו עם תנועות מדהימות ללא כל מגבלה בנוסף למערכת שעוצבה מחדש המגבירה אחיזה על המסלול, התנגשויות והתנהגויות באוויר.
 
תנועות רוכב מציאותיות ביותר
המשולבות עם תנאי השטח השונים המשפיעים על תגובות האופנוע.    
 
כדי להפוך את חווית המשחק אפילו לייחודית יותר, Milestone סגרו שותפות בלעדית עם טים גאסר, טוני קאירולי וגוטייה פאולין, הודות להצעתם של הרוכבים המנוסים לייעול הפיתוח, המפתחים הצליחו להגיע לרמה מפתיעה של מציאותיות. טים גאסר הסביר איך ליהנות במהלך הרכיבה, בעוד שטוני קאירולי נתן את תורתו לגבי החשיבות בדיוק של האצה ובלימה, כולל הסבר כיצד לנצל את היתרון בזמן האצה ובעצירה מדויקת. לבסוף גוטייה פאולין ייעץ כיצד לשלוט בנתיבים ולקחת פנויות במהירות מקסימלית.
לאחר שתבנו את אופנוע החלומות שלכם ותתאימו את סגנון הרכיבה שלכם, תתאמנו בבוץ כדי להיות מוכנים להתמודד מול תנאי מזג אוויר ושטח קשים. זוהי הסיבה למה מתחם האימונים ב-MXGP הפך לגדול הרבה יותר, עם מרחב ענק וחופשי, כדי שתוכלו לשפר את כישורי הנהיגה על כל סוגי השטח השונים, מהשטוח ועד לקשה ביותר. 
 


מוצרים נוספים בקטגוריות: משחקים
 Xbox One
MXGP PRO - Xbox One


199 גרסת הדפסה מחיר באילת: 170 ₪
מחיר ל- תשלומים: 5.80 ₪ לחודש (סה"כ 209 ₪)

© כל הזכויות שמורות לבאג מולטיסיסטם בע"מ