באג מולטי סיסטם
אייקון עגלת קניותאין פריטים בסל
מוצרים
אחרונים
שנצפו
לוגו באג מולטיסיסטם
כל הקטגוריות
    סניפים  |  עזרה ושירות לקוחות  |  דרושים  |   English
באג מחשבים  >   The Sims 4 Expansion Seasons - PC

The Sims 4 Expansion Seasons - PC

יצרן PC
הוסיפו מזג אוויר לחיי הסימס שלכם כדי ליצור סיפורים חדשים, ליהנות מפעילויות עונתיות ולחגוג חגים מקרבי לב בעזרת הרחבת התוכן The Sims 4 Seasons
מק"ט: 5030936116884


הוציאו את המיטב מכל עונות השנה, החל משלג מקפיא עצמות ועד לחום מחניק – כל עונה משפיעה בדרכים ייחודיות על עולמכם. צרו סיפור חורפי כאשר תחליקו על הקרח, התיידדו עם דחליל קסום בתקופת השלכת בסתיו או תארחו מסיבת בריכה בקיץ. אספו חברים ומשפחה כדי לחגוג חגים מסורתיים, מתנות ואורחים מיוחדים. שימרו על עצמכם חמים או הישארו קרירים בתוספת כל התלבושות החדשות. 
פצחו בקריירה פורחת בתחום הגינון והבוטניקה או בעיצוב סידורי פרחים! 
 
תחוו מזג אוויר בר השפעה
תיהנו מארבע עונות מדהימות ומזג אוויר המשתנה באופן דינמי שמשפיע על כל ההיבטים של חיי הסימס שלכם. מאקלים חם ושמשי לסוער ושלגי, כל סגנון אקלים הוא ייחודי ומשפיע על בחירותיו של הסימס, מערכות יחסים ופעילויות יום יומיות. שלטו באלמנטים של זימון סופות הרעמים, נקו את העננים בשמים או פשוט קפצו בין העונות.
 
התאהבו בפעולות עונתיות
פעילויות שנתיות יספקו לסימס שלכם כיף ודרכים מבדרות כדי ליהנות מהעונות. התחברו עם חבריכם כשתבנו איש שלג, צרו מלאכי שלג או בצעו טריקים מגניבים בהחלקה על הקרח. השליכו את מעיל הגשם כדי להשפריץ במקלחת אביבית וחקרו את השטחים הפתוחים בשביל להרוויח תגים. הלבישו את הסימס בבגד ים חדש כדי להתקרר בחום הלוהט או רבצו בבריכה של הילדים. לקטו דבש בסתיו, גרפו את העלים או תנו לילד הסימס שלכם לעצב מתנות חג המולד תוצרת ביתית.   
 
תחגגו את החגים
קשטו את ביתכם והזמינו חברים כדי לחגוג חגים מסורתיים ולבבים. צלצלו בפעמון השנה החדשה בחגיגה ענקית, תיהנו מדייט רומנטי במהלך יום נפלא או אספו את המשפחה סביב שולחן החג לארוחה שופעת בכל טוב. צפו בסימס סופר את הימים ביומנו בציפייה לפסטיבל החורף, שבו המתנות מעוצבות, הקישוטים תלויים והחורפיות מגיעה לביקור. תוכלו אפילו ליצור חגים מותאמים אישית ולבחור את החגיגה של הסימס שלכם. 
 
טפחו את קריירת הגננות שלכם
צרו זרי פרחים יפים וגלו תגליות חדשות בקריירת הגינון שלכם. עם קריירת חדשה בתור מעצבי פרחים, הסימס שלכם יעצב סידורי פרחים ויעשה שליחויות ברחבי העיר. סימסים מדעיים יותר יכולים להפוך לבוטנאים, שבו תנתחו צמחים, תכתבו מאמרים מדעיים והשיגו מוניטין כדי להרוויח מענקים. קדמו את כישרון הנביטה של הסימס שלכם כדי להרוויח מיומנויות חדשות, בגדים חדשים וחפצים שימושיים.   
 


מוצרים נוספים בקטגוריות: משחקים
 PC
The Sims 4 Expansion Seasons - PC


99 גרסת הדפסה מחיר באילת: 85 ₪
מחיר ל- תשלומים: 2.89 ₪ לחודש (סה"כ 104 ₪)© כל הזכויות שמורות לבאג מולטיסיסטם בע"מ