באג מולטי סיסטם
אייקון עגלת קניותאין פריטים בסל
מוצרים
אחרונים
שנצפו
לוגו באג מולטיסיסטם
כל הקטגוריות
    סניפים  |  עזרה ושירות לקוחות  |  דרושים  |   English
באג מחשבים  >   YAKUZA 0: PLAYSTATION HITS - PS4

YAKUZA 0: PLAYSTATION HITS - PS4

יצרן PS4
תקופת הזוהר והשחיתות הלא מרוסנת של שנות ה-80 חוזרת ובגדול ב- Yakuza 0. פרק ההקדמה לסדרה המספרת אודות העולם התחתון ביפן, מציג את הדמות הראשית קאזומה קיירו ודמותו של גורו מאיג´מה כשהם נלחמים ברחבי טוקיו ואוסאקה בטיפוסם בדרגות ביאקוזה
מק"ט: 5055277033881


תקופת הזוהר והשחיתות הלא מרוסנת של שנות ה-80 חוזרת ובגדול ב- Yakuza 0.
פרק ההקדמה לסדרה המספרת אודות העולם התחתון ביפן, מציג את הדמות הראשית קאזומה קיירו ודמותו של גורו מאיג´מה כשהם נלחמים ברחבי טוקיו ואוסאקה בטיפוסם בדרגות ביאקוזה.
לאורך כל הדרך, תוכלו ליהנות מכל החטאים שיש ליפן של שנת 1988 להציע: מדיסקוטקים ומועדוני אירוח ועד לאולמות ארקייד SEGA קלאסיים, קיימות המון הסחות דעת שתוכלו לחוות בעולם העשיר והמפורט להפליא.
במהותו, Yakuza 0 הינה חווית אקשן קלאסית תלת-ממדית, שבה תשוטטו ברחבי טוקיו או אוסאקה ותיתקלו בכל סוגי של הבריונים, גנגסטרים, פרחחים וחלאות.
Yakuza 0 מציעה מערכת לחימה מרתקת המאפשרת לכם להחליף באופן מידי בין 3 סגנונות לחימה שונים, תחוו קרבות חופשיים וזורמים אשר קלים ללמידה ויגרמו לכם לאושר והנאה לאחר שתשיגו שליטה עליהם. קחו את הקרב עד לקצה בכך שתעזרו בחפצים שנמצאים בסביבתכם כמו אופניים, תמרורים ודלתות המכונית לשילוב מכות הרסניות וקטלניות שיפרקו את עצמותיהן של יריבכם.       


מוצרים נוספים בקטגוריות: משחקים
 PS4
YAKUZA 0: PLAYSTATION HITS - PS4


99 גרסת הדפסה מחיר באילת: 85 ₪
מחיר ל- תשלומים: 2.89 ₪ לחודש (סה"כ 104 ₪)

© כל הזכויות שמורות לבאג מולטיסיסטם בע"מ