באג מולטי סיסטם
אייקון עגלת קניותאין פריטים בסל
מוצרים
אחרונים
שנצפו
לוגו באג מולטיסיסטם
כל הקטגוריות
    סניפים  |  עזרה ושירות לקוחות  |  דרושים  |   English
באג מחשבים  >   מסך Asus VA249HE 24 LED

מסך Asus VA249HE 24 LED

יצרן Asus
צג ASUS VA249HE Eye Care – 23.8 אינצ´ים, Full HD, ללא הבהוב, מסנן אור כחול, מניעת סנוור, HDMI
מק"ט: 4712900891133


יחס ניגודיות גבוהה במיוחד של 3,000:1
עם 3,000:1 ובהירות של 250cd/m², VA249HE עורך שינויים בניגודיות והבהירות של התצוגה על ידי שינוי בהיקות התאורה האחורית, על מנת להשיג את הצבעים השחורים העמוקים ביותר ואת הצבעים הלבנים הבהירים ביותר וליצור תצוגה מציאותית באמת.
80,000,000:1 ASUS Smart Contrast Ratio
 
טכנולוגיות SplendidPlus בלעדיות ל-ASUS
העלינו את הרף על ידי שילוב כמה מהטכנולוגיות הקנייניות שלנו בסדרת ASUS VA249HE כדי לספק לכם חוויה ויזואלית מלאת חיים. VA249HE כולל את טכנולוגיית אינטלגנציית הווידאו SplendidPlus™ שממטבת וידאו ותמונות על ידי חידוד הבהירות, הניגודיות והחדות של צבעים. SplendidPlus™ כוללת שני מצבים חדשים – קריאה וחדר חושך – בנוסף על המצבים ´נוף´ (Scenery), ´סטנדרטי´ (Standard), ´תיאטרון´ (Theater), sRGB ו´תצוגת לילה´ (Night View). בנוסף, טכנולוגיות Low-blue Light ו-Flicker-free מפחיתות את המאמץ לעיניים לאחר שימוש ממושך.
 

 
 
צג עם רמות נמוכות במיוחד של אור כחול 
מסנן האור הכחול של ASUS בהסמכת TÜV Rheinland מגן עליכם מהאור הכחול המזיק. תוכלו לגשת בקלות לארבע הגדרות מסנן שונות בלחיצה על מקש ישיר. VA249HE עבר בדיקות ביצועים קפדניות ועבר הסמכה במעבדות TÜV Rheinland, ספק גלובלי של שירותים טכניים ושירותי בטיחות והסמכה, כדי להיות ללא ריצוד ולהפיץ רמות נמוכות של אור כחול
 
טכנולוגיית Flicker-Free
הגיע הזמן להיפרד לשלום מהחוויה של עיניים עייפות ומאומצות. VA249HE כולל טכנולוגיית ASUS Flicker-Free כדי להפחית את הריצוד למען חוויית צפייה נוחה. טכנולוגי זו מסייעת לצמצם את מאמץ העיניים ופגיעות נוספות, במיוחד למי שמעביר שעות ארוכות מול מסך בצפייה בסרטונים האהובים עליו.
 

 
 
פונקציית GamePlus בלעדית
Exclusive GamePlus function מקש ישיר להפעלת פונקציות של כוונת וקוצב זמן על המסך. בחרו מבין ארבע כוונות שונות בהתאם לסביבת המשחק שלכם, ועקבו אחר זמני החייאה ובנייה עם קוצב הזמן על המסך.
פונקציה זו פותחה בייעוץ גיימרים מקצועיים, מה שמאפשר לחובבי משחקים להתאמן ולשפר את יכולות המשחק שלהם.


מוצרים נוספים בקטגוריות: מסכי מחשב Asus
Asus
מסך Asus VA249HE 24 LED


499 גרסת הדפסה מחיר באילת: 426 ₪
מחיר ל- תשלומים: 14.55 ₪ לחודש (סה"כ 524 ₪)


© כל הזכויות שמורות לבאג מולטיסיסטם בע"מ