באג מולטי סיסטם
אייקון עגלת קניותאין פריטים בסל
מוצרים
אחרונים
שנצפו
לוגו באג מולטיסיסטם
כל הקטגוריות
    סניפים  |  עזרה ושירות לקוחות  |  דרושים  |   English
באג מחשבים  >   MIDDLE EARTH: SHADOW OF MORDOR - PLAYSTATION HITS - PS4

MIDDLE EARTH: SHADOW OF MORDOR - PLAYSTATION HITS - PS4

יצרן PS4
המשחק מתחיל בערב חזרתו של סאורון למורדור, כאשר אביריו השחורים מוציאים להורג את סיירי השער השחור. השחקן הופך לטאליון, סייר שמאבד את משפחתו וכל היקר לו, אשר לפתע חוזר מהמתים בעזרת רוח נקמה מסתורית
מק"ט: 5051892216968


מבצע DAYS OF PLAY


₪74 במקום ₪99

בתוקף עד 17.6.19


Middle Earth: Shadow of Mordor מספק אווירת משחק דינאמית בה השחקן מנצח על תוכנת נקמה אישית תוך כדי כיפוף מורדור לרצונו. המשחק מתחיל בערב חזרתו של סאורון למורדור, כאשר אביריו השחורים מוציאים להורג את סיירי השער השחור. השחקן הופך לטאליון, סייר שמאבד את משפחתו וכל היקר לו, אשר לפתע חוזר מהמתים בעזרת רוח נקמה מסתורית. כאשר תכנית הנקמה האישית של טאליון נחשפת בהדרגה, השחקן מגלה את המסתורין של הרוח ששולטת בו, את מקור טבעות הכוח ואת האויב האולטימטיבי שעליו להתייצב כנגד.
  •  שחרר את כוחה של רוח הרפאים – שלוט בכוחות הרוח על מנת לנצח ולבצע את נקמתך באמצעות תגרות ברוטאליות, התגנבות אכזרית ולחימה אינטואיטיבית למרחקים.
  • שלוט באויביך – ראה את העולם דרך כוחות הרוח וחשוף פרטים אודות כל אויב ייחודי על מנת לסייע בנקמתו של טאליון; לכל אויב יש אישיות, זיכרון ותכונות הניתנות ללמידה וניצול.
  • כופף את מורדור לרצונך – השחקן יכול להסיט את אויביו אחד כנגד השני על ידי הכרחתכם להתנקש, להפחיד, להעלות לטבח או לרגל. בהתבסס על פעולות השחקן במערכת הנמסיס, כל מפגש עם אויב הוא ייחודי ובו הוא יוכל להתפתח להיות אויב מושבע אישי במהלך המשחק.
  • סיפור חדש ב-Middle Earth – מתרחש בזמן בין ההוביט לטרילוגיית שר הטבעות, בה השחקן יגלה את מקור טבעות הכוח ויהפוך ללוחם החזק ביותר במורדור.
  • שפר את יכולותיך – שדרג יכולות ותכונות מתקדמות ושפר מצבור נשקים על מנת להפוך ללוחם אגדי בעזרת מערכת תגמולים שתפורה לאסטרטגיה ולאויבים שלך.


מוצרים נוספים בקטגוריות: משחקים, משחקים
 PS4
MIDDLE EARTH: SHADOW OF MORDOR - PLAYSTATION HITS - PS4


74 גרסת הדפסה מחיר באילת: 63 ₪
מחיר ל- תשלומים: 2.16 ₪ לחודש (סה"כ 78 ₪)


© כל הזכויות שמורות לבאג מולטיסיסטם בע"מ