באג מולטי סיסטם
אייקון עגלת קניותאין פריטים בסל
מוצרים
אחרונים
שנצפו
לוגו באג מולטיסיסטם
כל הקטגוריות
    סניפים  |  עזרה ושירות לקוחות  |  דרושים  |   English
באג מחשבים  >   BATTLEFIELD V - DELUXE EDITION - XBOX ONE

BATTLEFIELD V - DELUXE EDITION - XBOX ONE

יצרן Xbox One
קבלו גישה מוקדמת לעולם ה-Battlefield V עם Battlefield V Deluxe Edition ותחוו מלחמה כמו שטרם הכרתם, תלבושות ומשימוש ייחודיות עבור ה-British Special Air Service וה-German Airborne Troops ועוד.
מק"ט: 5030949123268


 
מכירה מוקדמת -
תאריך ההשקה המשוער 
20.11.18 
 
למזמינים מראש 
תוכן דיגיטלי ייחודי וסיכה (בלעדי בבאג)    
 
 - אספקה בכפוף לתשלום מקדמה על סך ₪99 -
לאחר ביצוע ההזמנה, סניף האיסוף שבחרתם יצור עמכם קשר לגביית תשלום המקדמה.
סכום המקדמה יקוזז מהמחיר הסופי במועד ההשקה. 
הזמנות ללא דמי מקדמה לא יכובדו. 
  
 
הצטרפו לקונפליקט הגדול ביותר של האנושות כולה עם Battlefield V, בו הכותר החדש חוזר לשורשים עם אירועים שטרם נראו ממלחמת העולם ה-2. משחק מרובה משתתפים, בו אתם והחוליה שלכם יכולים להילחם לצד כוחות משולבים (Cooperative Combined Arms), כחלק ממבצעים עצומים (Grand Operations), או כשחקן יחיד, שם תהיו עדים לדרמה אנושית במלחמה גלובאלית. תיהנו מהעולם העשיר ביותר מבין כל עולמות ה-Battlefield עד כה, בעודכם לוקחים חלק במלחמות אפיות במיקומים לא צפויים ברחבי הגלובוס.
  •  מלחמת העולם ה-2 כמו שמעולם לא הכרתם – קחו את הקרב למקומות לא צפויים אך גורליים למלחמה, בעוד ש-Battlefield חוזר למקורות, היכן שהכול התחיל.
  • משחק מרובה משתתפים בן 64 שחקנים – תובילו את הצוות שלכם במשחק מרובה משתתפים עם אפשרויות משחק חדשות, כגון ה-Grand Operations. קחו חלק במשימות קלאסיות, כמו ה-Conquest, או פשוט תחברו למכרים ב-Cooperative Combined Arms.
  • משחק ה-Battlefield הפיזי ביותר איי פעם – תנועו בעולם ה-Battlefield באמצעות יכולות תנועה חדשות, כלים חדשים לזרוע הרס, ועוד.
  • הסיפורים שלא סופרו – היו עדים לאירועים היסטוריים כשחקן יחיד; עשו סקי במרחבים הנורבגיים בעודכם נלחמים עבור שליטה על קווי אספקה של נשק אטומי, הילחמו לצד חיילים צרפתים בקו החזית, או היכנסו אל תוך שטח האויב בצפון אפריקה.
  • גאות ושפל במלחמה – צאו למסע בו התוכן אינו מסתיים ומעביר אתכם ואת חבריכם בין מגוון עצום של מיקומים שונים במסגרת מלחמת העולם ה-2, שם שדות קרב וציוד חדש ימתינו לכם.

קבלו גישה מוקדמת לעולם ה-Battlefield V עם Battlefield V Deluxe Edition ותחוו מלחמה כמו שטרם הכרתם, תלבושות ומשימוש ייחודיות עבור ה-British Special Air Service וה-German Airborne Troops ועוד. ה-Battlefield V Deluxe Edition יגרום לכם להתבלט בשדה הקרב עם 5 סטים של תלבושות צנחנים, הכוללים עיצוב נשקים, ערכות הסוואה, כיסויי ראש וצבעי פנים. Battlefield V Deluxe Edition נותן לכם אפשרות לבחון את היכולות שלכם במשימת בונוס (Starter Assignment) ולקבל פריטים מותאמים אישית הודות למערכת ה-Airlift השבועית.

גירסאת הDeluxe כוללת: 
  • כניסה מוקדמת ל-Battlefield V Base Game.
  • משימות ייחודיות.
  • 5 ערכות ציוד ייחודיות לצנחנים.
  • 20 פריטי Airlift שבועיים, מתוכם פריט אחד מותאם אישית
 


מוצרים נוספים בקטגוריות: משחקים, משחקים במכירה מוקדמת
 Xbox One
BATTLEFIELD V - DELUXE EDITION - XBOX ONE

BATTLEFIELD V - DELUXE EDITION - XBOX ONE - תמונות נוספות BATTLEFIELD V - DELUXE EDITION - XBOX ONE - תמונות נוספות 
התמונות להמחשה בלבד

449 גרסת הדפסה

 
© כל הזכויות שמורות לבאג מולטיסיסטם בע"מ