באג מולטי סיסטם
אייקון עגלת קניותאין פריטים בסל
מוצרים
אחרונים
שנצפו
לוגו באג מולטיסיסטם
כל הקטגוריות
    סניפים  |  עזרה ושירות לקוחות  |  דרושים  |   English
באג מחשבים  >   FALLOUT 76 - PC

FALLOUT 76 - PC

יצרן PC
Bethesda Game Studios, היוצרים של Skyrim ו-Fallout 4, מברכים אתכם לעולם של Fallout 76, משחק ההמשך המקוון המקדים את עלילת Fallout 4 בו מאחורי דמות כל שורד עומד שחקן אמיתי.
מק"ט: 5055856420620Bethesda Game Studios, היוצרים של Skyrim ו-Fallout 4, מברכים אתכם לעולם של Fallout 76, משחק ההמשך המקוון המקדים את עלילת Fallout 4 בו מאחורי דמות כל שורד עומד שחקן אמיתי. תעבדו יחד, או לא, כדי לשרוד תחת איום לחיסול גרעיני. תחוו את העולם העצום והדינאמי ביותר שנוצר אי-פעם ביקום של Fallout.
 
יום החזרה למוטב, 2102.
25 שנה לאחר ההפצצות, יחד עם חבריכם המתגוררים בכספת – שנבחרו מהטובים ביותר שיש למדינה להציע - נכנסתם אל תוך ארה"ב שלאחר מלחמה גרעינית. שחקו כשחקן יחיד או כחלק מחוליה, בעודכם חוקרים, בונים ומנצחים כנגד האיומים הגדולים ביותר של השממה
 
התגלו!
משחק מרובה-משתתפים הגיע סוף כל סוף לעולם הפתוח הידוע מבית Bethesda Game Studios. צרו את הדמות שלכם בעזרת מערכת S.P.E.C.I.A.L ותסללו לעצמכם את הדרך בארץ פראית מלאה באזורים חדשים לחקור ולגלות. לא משנה אם תבחרו לשחק לבד או עם חברים, הרפתקת Fallout חדשה וייחודית ממתינה לכם.
 
הר ספלנדורלנד!
המשחק מקבל מתיחת פנים באמצעות טכנולוגיה חדשה שמשפרת את הגרפיקה ומקימה לחיים את מערב וירג´יניה בשישה אזורים שונים; החל מיערות אפלצ´יה ועד למרחבי הארגמן הרעילים של ה-Cranberry Bog, כל אזור מגיע עם הסכנות שלו והפרסים הייחודיים לו. ארה"ב שלאחר המלחמה הגרעינית מעולם לא נראתה טוב כל כך!
 
חלום אמריקאי!
השתמשו בפונקציית הבנייה החדשה – Construction and Assembly Platform (CAMP) – כדי לעצב ולבנות בכל מקום שתרצו. ה-CAMP שלכם ישמש אתכם לשם מקלט ומקום אספקה. אתם אפילו יכולים למקם חנות בכדי לסחור במוצרים עם שורדים אחרים, אך תיזהרו שכן לא כולם ידידותיים.
 
כוח האטום!
אין זה משנה אם אתם לבדכם או בקבוצה, אתם צריכים גישה לנשק האולטימטיבי: הטילים הגרעיניים. ההרס מהפיצוץ ייצור אמצעים בעלי ערך גבוה. האם תחליטו לשחרר את כוח האטום או להגן על העולם מפניו? ההחלטה היא רק שלכם.
 


מוצרים נוספים בקטגוריות: משחקים
 PC
 FALLOUT 76 - PC


99 גרסת הדפסה מחיר באילת: 85 ₪
מחיר ל- תשלומים: 2.89 ₪ לחודש (סה"כ 104 ₪)
© כל הזכויות שמורות לבאג מולטיסיסטם בע"מ