באג מולטי סיסטם
אייקון עגלת קניותאין פריטים בסל
מוצרים
אחרונים
שנצפו
לוגו באג מולטיסיסטם
כל הקטגוריות
    סניפים  |  עזרה ושירות לקוחות  |  דרושים  |   English
באג מחשבים  >   LIVALL URBAN BH51M קסדה חכמה לאופניים וקורקינט חשמליים

LIVALL URBAN BH51M קסדה חכמה לאופניים וקורקינט חשמליים

יצרן LIVALL
הקסדות הבטוחות והחכמות בעולם הגיעו לישראל - הגנה על הראש, איתות, דיבורית, רמקולים סטיריאו ואפשרות ל"ווקי-טוקי" בין חברים ועוד...
מק"ט: 841761151637


בטיחות מעל לכל
יותר מהכל, בטיחות חשובה במיוחד לרוכבים. הקסדות של LIVALL עברו בדיקות קפדניות וקבלו את כל האישורים הנדרשים בארץ ובחו״ל. המחויבות לבטיחות משתקפת גם בחיישן ההתרסקות המובנה בקסדה, המזהה רטט באופן אוטומטי ושולח הודעת חירום לבן משפחה,ועבור אלושלעתים קרובות רוכבים לבד, הפונקציה הזו לבדה יכולה להציל חיים. אבל יש עוד.. 
 
תאורה חכמה
נוריות בהירות מוטמעות בגוף הקסדה (פטנט רשום) על מנת להבטיח כי חובש הקסדה נראה בבירור מול תנועה מתקרבת, במיוחד בחושך. ובלחיצת כפתור אחת, הרוכבמפעיל את אורות הזנב. נורות LED נוספות משמשות גם כעוזרות מועילות בתנועה – לאותת שמאלה או ימינה, מבלי לחשוש שהנהגים מאחוריכם לא רואים אתכם ויודעים את כוונותיכם לפנות. 
 
חווית רכיבה ושליטה מבלי להוריד את הידיים
מעבר לבטיחות, חווית הרכיבה יכולה להיות מהנה הרבה יותר, עם מערכת שמע חכמה. האוזניות משולבות בקסדה והרמקולים פותחו במיוחד שלא תהיו מנותקים מהמתרחש בכביש, עם מיקרופון המוגן מהרוח כדי לבצע שיחות, להאזין למוסיקה או להשתמש ב׳ווקיטוקי׳ (PTT) המובנה תוך כדי רכיבה. בדרך זו, לא צריך לעצור במיוחד רק כדי לדבר עם חברים או לבחור מוזיקה. פשוט לחבר את הטלפון החכם לקסדהוהכל מוכן. 
 
 
תוכנות ניווט 
מאפשרות לנו למצוא את הדרך הקצרה והבטוחה ביותר להגיע ליעד, גם בקסדה של LIVALL. הדיבורית האישית מסייעת בהכוונה ובחירת איזה מסלול לקחת, במידה והמסלול הנבחר אינו הקצר ביותר, בלחיצת כפתור ניתן לשנות אותו, מבלי להוריד את הידיים מהכידון. 
 
בטיחות ופונקציונאליות 
כל הפונקציות ניתנות לשליטה על ידי שלט המקובע לכידון. בשילוב האפליקציות הייעודיות והטלפון החכם, הקסדה של LIVALL תהיה האביזר המועדף עליכם כאשר אתם יוצאים מהבית. אפליקציית Livall עבור Android ו- iOS היא השותף שלכם בכל מקום שתרכבו, באפליקציה מד מהירות, מרחק, זמן נהיגה, סיכום נסיעה, ניהול מצב תחזוקת אופניים ועוד. 
 
אחריות 
  • שנה ע"י באג מולטיסיסטם 
 
 


מוצרים נוספים בקטגוריות: דף הבית, אביזרים ובטיחות
 LIVALL
LIVALL URBAN BH51M קסדה חכמה לאופניים וקורקינט חשמליים

LIVALL URBAN BH51M קסדה חכמה לאופניים וקורקינט חשמליים - תמונות נוספות LIVALL URBAN BH51M קסדה חכמה לאופניים וקורקינט חשמליים - תמונות נוספות LIVALL URBAN BH51M קסדה חכמה לאופניים וקורקינט חשמליים - תמונות נוספות LIVALL URBAN BH51M קסדה חכמה לאופניים וקורקינט חשמליים - תמונות נוספות LIVALL URBAN BH51M קסדה חכמה לאופניים וקורקינט חשמליים - תמונות נוספות 
התמונות להמחשה בלבד

499 גרסת הדפסה מחיר באילת: 426 ₪
מחיר ל- תשלומים: 499.00 ₪ לחודש (סה"כ 499 ₪)

 
© כל הזכויות שמורות לבאג מולטיסיסטם בע"מ