באג מולטי סיסטם
אייקון עגלת קניותאין פריטים בסל
מוצרים
אחרונים
שנצפו
לוגו באג מולטיסיסטם
כל הקטגוריות
    סניפים  |  עזרה ושירות לקוחות  |  דרושים  |   English
באג מחשבים  >   משקפיים GUNNAR HAU-00103 HAUS ONYX CRYSTALLINE

משקפיים GUNNAR HAU-00103 HAUS ONYX CRYSTALLINE

יצרן Gunnar
משקפיים של חברת Gunnar המגנות מפני בעיית ה-CVS שקיימת למשתמשי המחשב. מתאים במיוחד לגיימרים!
מק"ט: 811127015095


בעיית ה-CVS היא בעיית עייפות הנוצרת כתוצאה מעבודה מרובה מול המחשב. המשקפיים נותנות פיתרון לתופעה בכמה מישורים:
  • מאפשרות חדות ודיוק רב ואפקטיבי יותר למשתמש
  • משפרות ומחדדות את הפרטים בצפייה ממושכת
  • מפחיתות את עייפות העיניים
  • ירידה בתופעות המקושרות ליובש עיניים
  • עליה ביעילות, בייצור, בביצועים ובמשחקי וידאו

חברת Gunnar היא חברת טכנולוגיה השואפת לקדם את יכולותיה של מערכת  הראייה האנושית באמצעות חידושים מהפכניים.

חברת  Gunnar Optik האמריקאית  מייצרת משקפיים מיוחדים, פרי מחקר ופיתוח של שנים,  הנותנים מענה אולטימטיבי לתסמונת ראיית המחשב CVS  - computer vision syndrome .

מחקרים מראים כי שבעה מתוך עשרה משתמשי מחשב סובלים מהתסמונת, הבאה לידי ביטוי בתחושות כגון: כאבי ראש, יובש בעיניים, שרירים תפוסים,עייפות כללית, צריבה, מתח ועייפות בעיניים,  עיניים אדומות , קושי במיקוד,ראייה מטושטשת והקטנת יכולת הריכוז.

השימוש במשקפי Gunnar משפר את חוויית הצפייה של משתמשי המחשב ומונע את כל תופעות הלוואי. השיפור כולל כמה פרמטרים - עלייה ברזולוציית הראייה, עלייה בניגודיות, חידוד ו"נקיון" הראייה, ירידה בבוהק ובהחזר האור, הפחתת עייפות העיניים והפחתת היובש בעין בנוסף עליה בת 28% ביעילות העבודה אל מול המחשב.

משקפי Gunnar  תוכננו ועוצבו לסביבה הדיגיטאלית ומבוססים על טכנולוגיית ה-i-AMP™ . טכנולוגיה זו הינה תוצאה של מחקר אינטנסיבי של מערכת הראייה האנושית והאינטראקציה שלה עם כל סוגי מסכי המחשב. היא משלבת בין התכונות של העין האנושית לבין פריצות דרך מדעיות של המעבדות הטכנולוגיות של Gunnar.טכנולוגיית העדשות i-AMP™ משלבת בין חומר מיוחד שממנו מיוצרת העדשה, שהוא קניינה הבלעדי של החברה, לבין עיצוב גיאומטרי מתקדם וגוונים וציפויים של העדשות המותאמים במיוחד. התוצאה היא יתרון ויזואלי מיידי המורגש בטווח הקצר, וביצועים משופרים בטווח הארוך תוך העלמת כל הסימפטומים של ה CVS תוך 21 יום מתחילת השימוש במשקפיים.
חברת  Gunnar Optiks אף חתמה לאחרונה על הסכם שיתוף פעולה עם ענקית העדשות Carl Zeiss Vision.

מחקרים שנערכו לאחרונה בארצות-הברית ובדקו חברות וארגונים גדולים,  מגלים כי השקעה בהגנה על עיני עובדים משתלמת ומביאה להגדלת התפוקה השנתית ב-9 אחוזים. מסיבה זו מכרה   Gunnar כבר אלפי זוגות משקפיים לארגונים כדוגמת הפנטגון האמריקאי, פייסבוק, אמאזון, דל וגוגל. בנוסף מחקר שנערך בקרב אלפי אנשים מכל רחבי העולם מצא עליה של 17% בצורך במשקפי ראיה כתוצאה מעבודה ממושכת, ללא הגנה מתאימה מול מסכי מחשבמוצרים נוספים בקטגוריות: משקפי Gunnar
Gunnar
משקפיים GUNNAR HAU-00103 HAUS ONYX CRYSTALLINE


199 גרסת הדפסה מחיר באילת: 170 ₪
מחיר ל- תשלומים: 5.80 ₪ לחודש (סה"כ 209 ₪)© כל הזכויות שמורות לבאג מולטיסיסטם בע"מ