באג מולטי סיסטם
אייקון עגלת קניותאין פריטים בסל
מוצרים
אחרונים
שנצפו
לוגו באג מולטיסיסטם
כל הקטגוריות
    סניפים  |  עזרה ושירות לקוחות  |  דרושים  |   English
באג מחשבים  >   THE SIMS 4: EPISODE 6 - GET FAMOUS - PC

THE SIMS 4: EPISODE 6 - GET FAMOUS - PC

יצרן PC
תחוו את סגנון החיים של המפורסמים עם הסימס שלכם! תגעו בכוכבים ותהפכו למפורסמים עם חבילת ההרחבה The Sims 4 Get Famous.
מק"ט: 5030946122066


תחוו את סגנון החיים של המפורסמים עם הסימס שלכם!
תגעו בכוכבים ותהפכו למפורסמים עם חבילת ההרחבה The Sims 4 Get Famous. תבנו את המוניטין שלכם בזמן שתרדפו אחר קריירת משחק, התפרסמו והדריכו את הסימס שלכם לקראת תהילה בלתי צפויה. אתם בוחרים איך הסימס שלכם ישיגו הכרה עולמית, החל מהסטודיו ועד למסיבות ה-VIP. התאימו אישית והשוויצו בחיי המותרות, קשטו את בית הגבהות המרהיב עם אביזרים כגון אסלה עשויה זהב. התכוננו להיות במרכז העניינים ולחיות הכי טוב שרק אפשר כמפורסמים. התחממו לצד אור הזרקורים כשחקנים שאפתנים או תחיו כל רגע במרכז הבמה. אך זכרו, ככל שהסימס שלכם יהיו מפורסמים יותר, הם גם ימשכו אליהם יותר מעריצים, תשומת לב ובונוסים. להפוך לעשירים ומפורסמים עלול להיות לא צפוי, אך לעולם לא תסתכלו אחורנית ברגע שתחיו את חיי ה-VIP!
 
דרשו את התהילה שלכם
הסימס שלכם יכולים להגשים את החלומות הפרועים ביותר של תהילה וממון! 
התפרסמו בקריירה הנוכחית שלכם או רדפו אחר קריירה חדשה.
 
תנהגו בהתאם
הפכו למוזה של עצמכם ותכוונו את הסימס שלכם לקראת קריירת משחק מרהיבה. השיגו את הפריצה הגדולה עם פרסומות או בתפקיד בסדרת טלוויזיה. אם הסימס שלכם ישקיעו וילמדו את השורות שלהם או ילבשו תחפושות ייחודיות, העבודה הקשה יכולה להשתלם ולהוביל לתפקיד כשחקן ראשי בשובר הקופות הבא.
 
נהלו את העיר
הצטרפו לראוותנות ולזוהר של Del Sol Valley, עולם חדש בו הסימס יחוו תהילה. קבלו בית בסיסי ב-Mirage Park או תעבדו במטרה להשיג בית בגבהות של The Pinnacles. השיגו כוכב בשדרת הכוכבים המפורסמת עם השם של הסימס שלכם והפכו לשיחת העיר!
 
תחיו חיים ראוותניים 
קבלו תשומת לב ברחבי העיר בלבוש שיקי או חליפות מרהיבות. קבלו פינוקים של סלבריטאים בעוד שהסטטוס של הסימס שלכם ירקיע שחקים. קשטו אחוזה יפהפייה עם ריהוט מצופה זהב ושימו לתצוגה פריט ראוותני לכבוד תור הזהב... של עצמכם.
 
 


מוצרים נוספים בקטגוריות: משחקים
 PC
THE SIMS 4: EPISODE 6 - GET FAMOUS - PC


229 גרסת הדפסה מחיר באילת: 196 ₪
מחיר ל- תשלומים: 6.68 ₪ לחודש (סה"כ 240 ₪)© כל הזכויות שמורות לבאג מולטיסיסטם בע"מ