באג מולטי סיסטם
אייקון עגלת קניותאין פריטים בסל
מוצרים
אחרונים
שנצפו
לוגו באג מולטיסיסטם
כל הקטגוריות
    סניפים  |  עזרה ושירות לקוחות  |  דרושים  |   English
באג מחשבים  >   THE GOLF CLUB 2019 - XBOX ONE

THE GOLF CLUB 2019 - XBOX ONE

יצרן Xbox One
The Gold Club 2019 מביא לביתכם את הספורט היוקרתי ביותר בסימולציה אותנטית וריאליסטית בעלת ויזואליות ומשחקיות משופרות וכוללת מגרשים רשמיים מה-PGA העולמי.
מק"ט: 5026555361026


מבצע!!!


₪69 במקום ₪109

בתוקף עד 27.7.19


2019 מביא לביתכם את הספורט היוקרתי ביותר בסימולציה אותנטית וריאליסטית בעלת ויזואליות ומשחקיות משופרות וכוללת מגרשים רשמיים מה-PGA העולמי. מצב הקריירה החדש בטורניר ה-PGA העולמי ייקח אתכם למסע אותנטי דרך ה-Q-School וה-Web.com, שם תוכלו להרוויח את הזכות להשתתף בטורניר בן 32 סבבים של עונת ה-PGA, שכולל העתקים יפהפיים של מגרשי ה-PGA בעלי דיוק מופתי!
הגשימו את פנטזיות הגולף שלכם עם אין-ספור התאמות אישיות וירטואליות, הן לדמות והן למגרש! התחרו אונליין נגד חברים או שחקנים אחרים בשני מצבי משחק חדשים – Alt-Shot ו-Skins – שנדרשו ע"י קהילת ה-Golf Club. לסיום, עקב בקשות חוזרות ונשנות, ה-Online Societies Feature מתרחב ומאפשר נגישות והתאמה אישית.
 
HB Studios, PGA TOUR ו-2K איחדו כוחות כמובילי התעשייה בתחום הספורט, הגולף והגיימינג כדי להעניק לכם את חווית סימולציית הגולף העמוקה והמקיפה ביותר עד כה.
 
התחייבות לאותנטיות וריאליסטיות:
The Gold Club 2019 מציב רף חדש לאותנטיות וריאליסטיות באמצעות שיפור פיזיקת כדור הגולף, מכניות ההנפה ועוד. המשחק מעניק לכם ויזואליות שאין שני לה באמצעות טכנולוגיית ה-SpeedTree זוכת הפרסים, המשמשת במשחקים מובילים ובסרטים. ממשק המשתמש עבר שיפוץ כולל, שנותן לחוויה כולה מראה והרגשה חדשים.
 
מצב הקריירה בטורניר ה-PGA:
בפעם הראשונה בהיסטוריית המשחק בת 5 השנים תחוו את מצב הקריירה בטורניר ה-PGA הרשמי, שייקח אתכם למסע אותנטי דרך ה-Q-School וה-Web.com, שם תוכלו להרוויח את כרטיס הכניסה שלכם ולהשתתף בטורניר בן 32 סבבים עם העתקים נאמנים למקור של מגרשי גולף רשמיים מסבב ה-PGA המוכר. בנוסף, תוכלו להתמודד מול שחקנים אחרים כדי להשיג נקודות במהלך הקריירה שלכם, להשלים מטרות כדי להשיג פרסים רשמיים ממותגים כגון Under Armor ואף להתחרות ב-FedEx Cup.
 
שחקו במגרשי ה-PGA:
לצד מעל 170,000 מגרשים זמינים, שנוצרו ע"י שחקנים אחרים, תוכלו להתחרות בסבב ה-PGA עם יותר מ-32 אירועים שונים, כולל טורנירים רשמיים על מגרשי ה-TPC: TPC Boston, TPC Southwind, TPC Summerlin, TPC Sawgrass, TPC Deere Run ו-TPC Scottdale. כל מגרש מתוכנן בצורה מורכבת וקפדנית ומשתמש בטכנולוגיית ה-SpeedTree כדי לתת חוויה ריאליסטית עם דיוק מופתי!
מצבי משחק חדשים ומשחק מרובה משתתפים משודרג בעל אפשרויות חברתיות:
3 מצבי משחק כולל 2 חדשים לגמרי – Alt-shot ו-Skins. עקבו בקלות אחר ההישגים ורווחים בלוח התוצאות.
  • אחד על אחד: התחרו נגד שחקנים אחרים.
  • קבוצות: שחקו בקבוצה של 2 עד 4 שחקנים במצב ה-Strokeplay, Fourball או במצב החדש Alternate Shot.
  • מהמרים: תהמרו בכסף וירטואלי נגד שחקנים אחרים במצב ה-Skins החדש.
מועדונים:
תצרו קבוצת אונליין או קבוצת יחיד של שחקני גולף המוכרים כמועדון. הסימולציה מאפשרת לכם ליצור מועדון, להגדיל את מספר החברים בו, לשפר אותו ולהריץ טורנירים עם שליטה על דרישות הקבלה, התנאים, מחירי כניסה ועוד. בעלי מועדונים יכולים לבחור את מי לצרף כמנהלים והם יוכלו להרוויח כסף וירטואלי מהמועדון.
 
עיצוב מגרשים:
הכלי המוכר זוכה הפרסים לעיצוב המגרשים חוזר ל-The Gold Club 2019 והוא טוב יותר מאיי פעם! תבנו ועצבו מגרשים ושתפו אותם אונליין עם שחקנים אחרים באמצעות כלים מתקדמים לעריכת פני השטח. כלים חדשים כוללים מילוי אוטומטי כשמציירים את פני השטח ומעל 400 אביזרי עיצוב. תוכלו לשתף את המגרשים שעיצבתם בכל הפלטפורמות, כך שכל שחקן יוכל לגשת אליהן לא משנה באיזו פלטפורמה הוא משתמש.
 
עורך דמויות מגוון:
The Gold Club 2019 מציג עורך דמויות מועצם ומגוון. חלק מאפשרויות העיצוב כוללות לבוש רשמי ממותג כגון Under Armor וגם מאפשר לבחור סמלי מועדון, סוג חברות, ועוד שיפורים נוספים. כל אפשרויות העריכה הן קוסמטיות בלבד ולא משפיעות על המשחקיות ומאפשרות לכם לערוך את הדמויות לראות עיניכם ללא דאגה להשלכות על המשחק שלכם.
 


מוצרים נוספים בקטגוריות: משחקים
 Xbox One
THE GOLF CLUB 2019 - XBOX ONE


69 גרסת הדפסה מחיר באילת: 59 ₪
מחיר ל- תשלומים: 2.01 ₪ לחודש (סה"כ 72 ₪)

© כל הזכויות שמורות לבאג מולטיסיסטם בע"מ